Satıldı Satılık Duke Race & Siyah XT Centerlock Göbek

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Bike-City tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bike-City

Bike-City Aktif Üye

Seviye:
    Duke Race Sorunsuz sağdee lock out kapağı kırık oda değiştirebilir.. 80mm Daya yeni kaçkarbisiklete bakım yapıldı... keçeler değişti lock out da sorun yok.. süper durumda fiyat 200ytl Göbekler xt 765 1 aylık siyah renk 32 delik centerlock diyat 100ytl.. resimler akşam üstü konulacaktır..

2. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    resim eklerseniz çok iyi olacak maşa ne kadar kullanıldı,birde kaçkarda o kapaktan yokmuydu,son olarak nerde oruruyorsunuz

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Resim konulmadan ilan açılamaz.
    Saygılar

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
roger-de-vlaeminck.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.