1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Satilik DaĞ Bİsİkletİ !!!

Konu, İkinci El Dağ Bisikleti - Yedek Parça kategorisinde pasaoglu tarafından 12 Ağustos 2007 tarihinde paylaşıldı.

1. pasaoglu Yeni Üye

Sponsorlu Arkadaşlar acil paraya ihtiyacım olduğundan dolayı bisikletimi satmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar msnden bana ulaşabilirler... by_musttyy@hotmail.com

Bisiklet hakkında bilgi: 21 vites,Lastikler sıfır,çift jant,çok sağlam :D,kalın ön amortisör meraklıları için on numara bir bisiklettir fiyatıda çok uygundau ilgilenen arkadaşlar lütfen bana ulaşsınlar...Fiyat:280 ytl'dir fiyat pahalı demeyin ön amortisörler çok sağlam ve çok dayanıklıdır ;) 100 kiloya kadar rahatça taşımaktadır bisiklet...

Resimler

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız. Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız. Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız. Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

2. HaliliOzturk Yeni Üye

pasaoglu Yeni Üye

fiyatta pazarlık olur arkadaşlar acil satılık!!!

pasaoglu Yeni Üye

güncelllll

5. bisikletci55 Daimi Üye

eğer ustundeki parcaları ne olduğğunu yazarsan alıcı ve satıcı ıçın kolaylık olur

pasaoglu Yeni Üye

güncellllll

7. OnErAl Aktif Üye

Işıklandırmanın fotoları yerine

Attırıcıların dişlilerin tekerlerin fotosunu çekseydin keşke...