Satıldı satılık cok uygun fiyatlı geotech ascent kadro+sele+seleborusu gidon gidon boğazı

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Alkan Koç tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    slm arkadaşlar kadromu değiştirdiğim için bu kadroyu satıyorum kadrodaki bütün cizikler resimlerde görünmektedir resimdekiler dışında bi problem yokdur kadroda resimde tam anlaşılamadığı için belirteyim o cizikler boyadadır yani derin cizik catlak ve benzeri bişe yokdur kadro 3 ay 1100 km kullanılmıştır bu fiyata bundan uygun parca buamazsınız ağırlığı konusunda hiç bir bilgim yok deltayı aradım 1650 gr dediler ama acıkca söleyim bence 1900+gr civarındadır cünkü yeni kadrom 1580 gr arada baya bir fark var.
    kadro+sele+sele borusu+gidon+gidon boğazı+rock shox gidondan kitleme kumandası(0ı 60 lira ama malesef yalama olmuş vida sökemedik ) alana hepsi 120 lira parca parca satmayı düşünmüyorum isteyene erdoğanların sitesine koruz ürünü kredi kartına taksit imkanıda olabilir ilgilenen arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler....

Uploaded with ImageShack.us

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.08.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
strength-training-program-for-cyclists.jpg
Merhabalar, Forumda zaman zaman sorulan ve tartışılan bir konu olması sebebiyle ve güzel de bir antrenman programı bulmamla birlikte bu konuyu foruma kazandırmak istedim :) Programda 6 temel...
1-1484682847526-117cod4mi4i88-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.