Satılık çok temiz parçalar

SEDONA781

Üye
Tepki
0
1-MAXXIS TT LARSEN LUST TUBELESS lastikler sıfır paketinde. Çifti 120 TL.
(link) (link) (link)
2-ABR sele boruşu kelepçesi. (27,2 mm sele borusu içi) 5TL.
(link)
3-Slime patlak önleme şeridi. Hiç kullanılmadı.Çifti 15 TL
(link)
4-Kulakçık.Hiç kullanılmadı.Kron Zeon kadro için uyumludur.15 TL
(link)
5-Gözlük için ayna. Hiç kullanılmadı.Güneş gözlüğü veya dereceli gözlüklerde kullanılabilir.20TL
(link)
6-Çok iyi durumda SELLE ITALIA NITROX BLACK ( kaplaması deri değildir).30 TL
(link) (link)

Foruma sık sık giremediğim için ilgilenen arkadaşlar bana 0506 8173930 nolu tel. den ulaşbilirler.Fiyatlar pazarlık yapmamak adına en makul seviyede ilan edilmiştir.

Scudo

SEDONA781

Üye
Tepki
0
Yeni üye olduğum için site yöneticisine mesajımı buradan yazmak zorunda kalmış bulunuyorum. Dün '' satılık bisiklet'' başlığı ile bu bölümde yayına verdiğim ikinci ilanım neden hala görünmüyor ? onaylanmadı ise sebebi hakkında neden herhangi bir mesaj almadım?

Erdem Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
592
gözlük için aynaya talibim eğer cazip bir indirim yaparsan özelden görüşelim

SEDONA781

Üye
Tepki
0
Son fiyattır. Hiç kullanılmadı.3 sene önce aldığım fiyata veriyorum.@EXTASY

SEDONA781

Üye
Tepki
0
Maalesef bu konuda hiç bir fikrim yok. Ancak bisiklet servislerinden bunu onaylatabilirsiniz.@Oğuz Budumlu

SEDONA781

Üye
Tepki
0
Yeni üye olduğum için özelden HAKİM ARSLAN isimli arkadaşımıza mesaj atamadığım için sorusuna buradan cevap verebiliyorum. Bence renk uyumuda önemli. Bana göre kaba görünümlü bir sele değil. Yol bisikletinize yakışacağını düşünüyorum. Kendime Selle Italia Flite Team Edition aldığım için kenarda duruyor. Ne olursa olsun Nitrox'da zamanının en popüler selelerinden birisiydi. Karar sizin.

SEDONA781

Üye
Tepki
0
Siteye yeni üyeliğimden dolayı özelden mesaj atamıyorum. Bu sebep Hakim arslan ve berke arkadaşımızın taleplerini buradan cevaplayabiliyorum. Lastik patlamaları için kullanılan şerit için istenilen takas önerisi kabul edemeyeceğim.Zaten takas için teklif edilen malzemeden bende var. Hakim Arslan içinde kısaca o selenin bisikleine yakışacağını düşünüyorum.Neticede Selle Italaia. Karar kendisinin tabiki.

Tepki
19
kron zeon dıyor ama butun kronlara uyuyor ben denedım kron zeon xaosa taktım kronxc 2000 taktım butun hepsıne olurr