Satılık bir çok 2. el parça

meridadana

Üye
Tepki
0
Aşağıdaki parçalar Merida TFS 100-D bisikletimden söktüğüm, fotoğraflarda görüleceği gibi çok az kullandığım hafif parçalardır. Tartma imkanım olmadı.. Parçalar Perşembe gününe dek satılıktır.(Askere gidiyorum.) Mümkün Olabildiğince taban rakamlar yazdım..

Xmission XC Gidon - 31.8 - 40 YTL
(link)

(link)

(link)

Xmission Sele Borusu 31.6 - 30 YTL

(link)

(link)

(link)

Xmission Barend - 15 YTL ( Sol barendin orjinal vidasını kaybettim su an kullandığım vida ile pek sağlıklı kullanılamıyor.)

(link)

(link)

Aluminyum Barend, Aluminyum Pedal, Pompa, Crash Pedler, Karbon Suluk Kafesi, Fener bunlarda çok temizdir.

http://img99.imageshack.us/img99/3258/99723530az2gn9.jpg

ozkanbarim@msn.com msn + ayrica email adresim özel mesajlarınıza yanıt veremiyorum lütfen msnden veya email ile ulasiniz.

Scudo

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Son fotoğrafı, fiyatlar üzerinde olduğu için görünür hale getirdim.

meridadana

Üye
Tepki
0
@apocahpto

Uygun. Ayrıyeten kenar mandalının içerisinde bir uç dönüştürücü bulunmaktadır. (Kalın ve ince siboplar için) msn: ozkanbarim@msn.com
ekleyin görüşelim özel mesaj atamıyorum.

meridadana

Üye
Tepki
0
Karbon suluk kafesi ahmet_19 kullanıcı isimli arkadaşıma satılmıştır. Diğer ürünler içi ilan günceldir.

meridadana

Üye
Tepki
0
yarın öğlen 12:00'a kadar:

Xmission Gidon 35 YTL
Xmission Sele Borusu 25 YTL
Xmission Barendler 10 YTL

Furkan Özdağ

Daimi Üye
Tepki
88
x mission barend lerin üzerinde çizik vs. varmı ? bide kargo sizden mi ?

meridadana

Üye
Tepki
0
@Furkan_26

:) Kargo size ait. Barendlerin üzerindeki cizik denilemeyecek kadar zararsız. Ve çok hafifler. Fakat sol barendin vidasını kaybettiğimden başka bir vida uydurmaya çalışırken sorun yaşadım hafif yalama yaptım sanırım farklı bir vida ile durum çözülebilir.