Satılık 56 LED'li Güçlü Farlar!!!

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Merhaba arkadaşlar,
Gece gündüz binen bisikletçiler olarak en büyük ihtiyacımızın güçlü aydınlatma olduğunu farkettik.Piyasamızda hala akülü farları bile göremezken, pilli güçlü farları da nadiren bulabiliyorduk.Üstelik bunların fiyatları da biraz cep yakıyordu.

Hem kendi ihtiyacımızı karşılamak hem de diğer binici arkadaşlarımızın güvenli sürüşlerine vesile olmak amacıyla 15 adet güçlü far getirttik.

Şimdi Farı tanıtalım;

Tam 56 LED'li !!! (Dünyada tek ünitede daha fazla Led kullanan bundan başka bir bisiklet farı yok)

IC kontrollü 4 mod'lu pratik kullanım ( 12 - 30 - 56 LED ve 56 Led'li yanar söner modlar)

Yüksek hassasiyetli güçlü Led'ler (gözünüze tuttuğunuzda anlıyorsunuz :) )

Su geçirmez (Suya daldırmadan ;) )

100.000 Saat LED ömrü ! (hiç durmadan kullansanız diyelim, bu süre 4166 gün veya 11 yıl demek)

3 Adet AA Pille kullanım (Her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz ve şarj edebileceğiniz 3 kalem pille çalışıyor)

148gr (Bu kadar Led için normal bir rakam)

Bu farları getirtmeden önce Blackburn Quadrant kullanıyordum ve memnundum.Hem kalitesi, hem pil tüketimi, hem ışık gücü tatmin ediciydi.
Fakat insanoğlu yetinmiyor.Quadrant'tan daha iyisini istedim.
Karşıma Cateye'ın en üst modeli çıktı.TR fiyatı 47 euro = ~75-80ytl gibiydi.
İki tane almaya kalksam (150-160ytl) , kalkamaz otururum dedim.Ben de bu farları getirttim.

Aşağıda testini sizlerle paylaştığım ürünün testi konusunda da biraz bilgi vereyim.
Bu testlerde normalde ormanlık zifiri karanlık bir alan seçilir ki farın gerçek verimi daha ön plana çıksın.Gecenin 11'inde ormana gitmeden şehiriçinde çekim yaptığım için etrafın da aydınlığını mecburen aldım.Bu da fotolarda gördüğünüz ışığın daha fazlasına sahip olacaksınız demek.

Ayrıca yine şarjlı pil yerine Alkaline pil kullansaydım, ışıma gücü artacaktı.Çünkü Alkaline piller 1.5volt iken, Şarjlı piller 1.2 volt oluyorlar.Bu da ışıma gücünü etkiliyor.

İki tanesini yanyana takıp size o muazzam gücü göstermek isterdim fakat yeteri kadar pilim kalmadı (Fotoğraf makineme de 2 pil kullandığım için)

http://i267.photobucket.com/albums/ii315/athleticfatih/PICT0004x.jpg

Karşıdan

http://i267.photobucket.com/albums/ii315/athleticfatih/PICT0005x.jpg

15 adet getirttiğimiz farların 5'ini arkadaşımla biz aldık.2 şer tanesini kendi bisikletlerimize takacağız.Yolda insanların bakışlarını görmelisiniz :)

Fiyatı da rakibi Cateye gibi 75-80ytl değil, sadece 25 ytl yaptık.Herkes alabilsin diye.Ama 10 adet var, nasıl herkes alacak? Acele eden alacak :)
10 taneden birini İzmir'den triatlet arkadaşım Onur, daha ürünü görmeden sipariş verdi.

not:Ürünlerin hepsi sıfırdır, kutusundadır ve yalnızca sağlamlığına bakmak ve sorunsuz ürün teslim etmek için göndermeden önce pakedi tarafımızca açılıp denenecektir.

Forumumuzdan kimler almak istiyor?

Not: Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.

Scudo

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Fatih Abi birini ben aldım.Cuma günü İzmir'de olacağım.Elden alırım.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
fatih gözümü aldı far resmen
bayağı güzel adınlatıyor

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bende 2 adet alayım, ödemeyi nasıl yapacağız?

laciverti

Forum Demirbaşı
Tepki
588
Bisiklet
Cannondale
Ben de bir adet istiyorum.
Adres bilgilerimi yolladım.

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Fatih abi bi tane de benim için ayırır mısın? Perşembe Göztepe turunda alabilirim.

GokhanAK

Daimi Üye
Tepki
294
Bisiklet
Peugeot
Bir tane de ben almak istiyorum
Adres ve ulasim bilgilerini ozelden gonderdim
Gokhan

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
Kaldıysa 1 tane de ben istiyorum, iletişim bilgilerini özelden gönderdim.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Arkadaşlar, şimdiye kadar kullandığım yöntem olan hesaba havale ardından mail bilgilendirmesi ve bunun tarafımca kontrolü sonucunda vereceğiniz adrese karşı ödemeli yollamak şeklinde çalışıyorum.
Bu şekilde hiçbir sorun yaşamadık.Yine de isteyen olursa komisyon farkını ödeyerek sahibinden.com üzerinden de alabilir.Fakat bu elinize geçecek süreyi de uzatıyor.

Farlardan almak isteyenler özelden bana adres bilgilerini yollasınlar.Ben de kendilerine banka hesap numaramı vereceğim.Ücreti yatırırken "mutlaka isim-soyad ve far satış bedeli" şeklinde bilgi geçmesini sağlayınız ki kimin parayı yatırdığınına dair sorun olmasın.

Farın dıştan görünüşünü de paylaşayım sizlerle;

http://i267.photobucket.com/albums/ii315/athleticfatih/ux_a08011000ux0136_ux_c.jpg

yoğun ilginize teşekkürler arkadaşlar.

I_kut

Üye
Tepki
12
İyi günler. Başka far kaldıysa ben de almak istiyorum. Yarınki turda alabilirim. Cevabınızı bekliyorum.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Farlara yoğun ilgi var.Şu anda 3 kişi ödeme yaptı.Yarın sabah ürünleri kargoya verilecek.
Halen şansınız var tabi.Yarınki tura getireceğim.
Yalnız kutudan pil çıkmıyor, yanınızda 3 adet Alkaline veya Şarjlı pil (AA tip = kalem pil) getirin ki hemen kullanmaya başlayın ;)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
İbrahim Peker kimdir?
Kendisi özel mesaj yoluyla benimle irtibata geçerse sevinirim.

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
abi perşembe günü bitanede bana getirirmisin. kaldıysa getir mutlaka alıcam bitane

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
hocam bu kadar güçlü fara pil dayanırmı dolu bir pil ne kadar süre yakıyor bu aleti

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Yanar söner mod'da 100 saat dayanıyor.
İlginize teşekkürler arkadaşlar.
Yarın eğer elimde far kalırsa, sizi kaç tane kaldığına dair bilgilendireceğim :)

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Fatih selamlar, eğer elinde kaldıysa bir tanesini de ben alıyorum.Umarım kalmıştır:) Hesabını gönderdiğin takdirde havaleye çıkarım.

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@suzunkopru

Özelden gönderdiğini kart numarasına havale yapamadım, sanırım no yanlış oldu. Bilgilendiriniz.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Merhaba arkadaşlar,
Ürünleri getirtmeden önce ilgi olacağını biliyordum fakat bu denli yoğun olacağını tahmin etmiyordum.Gerçekten büyük bir eksikliğe parmak basmışız.Bu yönden işe yaradığına sevindim.

Ödemeyi yapıp 15 fardan sahiplerine gönderilenlerin listesi;

* Ben (2 adet) İzmir
* Umut (2 adet) İzmir
* Erica hanım İzmir
* Bigem hanım İzmir
* Işın hanım İzmir
* Emin bey İzmir
* Juanito Laguna - Özgür bey İstanbul
* laciverti - Ufuk bey Antalya
* G-Trek - Gökhan bey - Ankara
* counter - İbrahim bey - Ankara

3 kişi de bu akşamki turumuza gelip alacaklar.Bu yüzden bu parti tükenmiş bulunuyor maalesef.
Fakat bu üründen tekrar getirmeyi düşünüyüruz.Tek sorun yüksek Gümrük giderleri.Bu partide de ödemek zorunda kaldık.Bakalım, yine de hepimize hayırlı uğurlu olsun.
Güle güle kullanın arkadaşlarım.