Satıldı Satılık 2011 SEDONA 761 Kadro+ Race Face Ride Sele Borusu + Tranz X Sele kelepçesi

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Aytuğ Berke Arıcan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
    Temmuz 2011 tarihinde aldığım Sedona 761 Kadro,Race Face Ride sele borusu ve Tranz x sele kelepçesini satıyorum.Kadronun boyu 20 inchtir.Kadroyu satma sebebim kadronun bana büyük olmasıdır.Kesinlikle vuruk, ezik, yoktur.Kadroyu en fazla 3 tur asfaltta kullandım.Çok sağlam ve rijit bir kadrodur. 761'i bilen bilir zaten.İnanın kadroyu çok temiz kullandım.Sıfırından bir farkı yok.Görülmeyecek derece,belli olmayan bir iki küçük çizik mevcuttur.Kadro hem V hem disk fren uyumludur.
    Kadronun fiyatı:410 tl' dir.(Sele kelepçesi ve kadro kulağı ile birlikte)
    Sele Borusunun Fiyatı 45 TL dir.(Ölçü:31.8)
    Her ikisini birlikte alana 440 Tl dir.Kargo alıcıya aittir.Az da olsa pazarlık payı vardır.
    Tel: 05385228588 Tekirdağ/Merkez
    Özel mesaj ve telefon ile bana ulaşabilirsiniz.

[​IMG][/URL] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [/IMG]

İlginizi Çekebilir

kayseri.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.