Sarıkamış Bisiklet Turu Videosu

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
Arkadaşlar 13-27 Aralık 2009 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu videosunu bitirdik. 20 saatlik kayıttan 21 dakikaya kadar ufaltabildik. Nete yüklemek için de görüntğ ve ses kalitesini düşürmek zorunda kaldık.:(

İyi seyirler.

(link)

Scudo

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
videoyu çeken,hazırlayan,düzenleme montaj yapan,herkesten allah razı olsun.sizlerdende atilla bisiklet fedailerii.yaptıgınız şey dile kolay bişey deyil.helal olsun gercekten.

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Çok guzel ve cok anlamlı bı tur hepınıze cok cok tesekkur edıyorum bu anlamlı hareketınızden dolayı . Sponsorlarınıza sıze destek cıkan herkesdende Allah razı olsun . Pedallarınıza saglık daha nice turlara

S. YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
213
Çok güzel ve bir o kadar da anlamlı bir organizesyon.emeği geçen herkese çok tşk ler.Daha bir çok anlamlı organizasyonlar da bunları görmek dileğiyle..Paylaşım içinde ayrıca tşk ler.
İyi Forumlar.

Emeği geçen herkese sevgi ve saygılar.Bur riskli anlamlı turda büyük fedekarlık yapan herkese çok ama çok teşekkürler.Bunuda bizimle paylaşanlarada ayrıca sağ olsun..selamlar.

• Beğen
Tepkiler: ilhami yücel

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Elinize sağlık arkadaşlar, çok güzel olmuş, paylaşım için teşekkürler.

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Tur çok başarılı Sizleri yürekten kutluyorum .Gençliğim gözümün onüne geldi.Paylaşım için teşekkürler

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Bugün sevgili Atilla abi ile de ayrıntılı sohbet etme fırsatı bulabildim tur hakkında. Tekrar tebrik ediyorum, böyle güzel ve anlamlı bir organizasyona imza attığınız için, bisiklet tarihimiz için kalıcı ve altından bir tarih yazan etkinlikler gerçekleştiriyorsunuz. Ne kadar teşekkür etsek az kalır...

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Hepinizi tebrik ediyorum, muhtesem bir video izlettirdiniz. Gectiginiz cogu yolu bildigimden harikalar yaratmissiniz. Bu kadar yol ve boyle hava sartlari ancak muthis bir irade ve inancla yapilir.Kaza yapan arkadasiniza gecmis olsun derken bu anlamli turda pedal ceviren herkesi yeniden tebrik ediyorum. Izmir'den sevgiler saygilar.

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Öncelikle kaza geçiren kardeşime geçmiş olsun diyeyim. Anlamlı bir güne basılan pedal kadar imrenilesi varmıdır ? Sizleri izlerken bu azminize ve fedakarlığınıza hayran kaldım. DÜzenleyen, destek olan ve konukseverliğini gösteren herkese teşekkür ederken, pedal basarak hayali gerçeğe dönüştürenleri en içten samimiyetimle kucaklıyor ve sevgilerimi sunuyorum

cabir

Üye
Tepki
14
İsim
Oktay Genc
Bu anlamli sarikamis bisiklet turunda sizlerle beraber pedallamis gibi hisetim kendimi.Tüm pedal basan ve emegi gecen herkesi kutluyorum. sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Serkan TELYAKAR

Hüseyin ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
Hüseyin ŞAHİN
Bisiklet
Scott
sarıkamışta bende oradaydım. allahuekber dağında yürüdük üşüdük geliboludan çanankkale cephesinden toprak götürdük .mustafa kemalin askerlerinin kanlı toprağını sarıkamış cephesine götürdük.iyi komutandan bedava ölen askerlere selam götürdük.selam olsun büyük komutandan sarıkamış cephesine.....