Santacruz Heckler 2007

Anterak

Aktif Üye
Tepki
245
Yavas yavas kullanim tipimi degistirdigim icin, daha girisimli kullanima
dayanikli olan bir bisiklete ihtiyacim vardi, yeni geldi size sunayim.

Model : Santacruz Heckler 2007

Kullanıcı Tıpı : Enduro-Freerıde

Ön Amortisör : Fox 36 Talas 2007 160mm-130mm-100mm

Arka Amortisör : Fox Dhx Air 5.0 , 150 Mm

Arka Aktarıcı : Shimano Deore Xt 2007

Ön Aktarıcı : Shimano Deore Xt 2007

Vites Kolları : Shimano Deore Xt 2007

Zincir : Shimano Xt

Aynakol : Shimano Deore Xt 2007

Fren Ön / Arka : Avid Juicy 7 - 185 Mm

Fren Kolları : Avid Juicy 7

Pedallar : M540 Spd

Gidon : Race Face Deus Low Riser Bar

Boyun : Race Face Evolve Dh 31.8 Mm - 50 Mm

Furç Takımı : Race Face Deus

Sele : Bontrager Select

Sele Borusu : Race Face Deus

Jant : Dtswiss Xr4.2d

Hub : Hope Pro Iı

Teller : Dt Swıss Competition Black

Lastik : Cross Country İcin : On :Continental Mountainking - Arka : Schwalbe Nobby Nic
Freeride, Dh Ve Bikepark Lar İcin : 2x Maxxis Highroller Dh

Agırlık : 13 Kg 700 (Xc Lastikler İle)

http://www.novabis.com/BURAK/hck1.jpg
http://www.novabis.com/BURAK/hck2.jpg
http://www.novabis.com/BURAK/hck3.jpg

Scudo

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@gurkankas

gürkan tam anlamıyla dh değil.çünkü dış lastikleri xc lastikleri:)

Anterak

Aktif Üye
Tepki
245
Hele hic DH degil :) Artik bisiklet tipleri (street disinda) 5 tipe bolunuyor :
Cross Country (80 ile 100 mm) - All mountain (120 - 140 mm) - Enduro (140-160 mm) - Freeride (160-180 mm) ve DH (180 ve ustu). Bu bisiklet arasularda geziyor, essas meslegi ENDURO ama DHX AIR amortisor u ile, atlamalari iyi kaldiriyor, yani LIGHT freeride a kaciyor. Bisikletin iskeleti o tip atlamalar dayanikli

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Hayırlı olsun.Muhteşem bir bisiklet.Zorlu arazi koşulları için ideal.Güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
cok güzel bir makina güle güle kullan

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
güzel bisikelt güle güle kullanın.bu bisiklet daha çok enduro yatkın gördügüm kadarıyla ii sürüşler...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
hobaaa:eek: :eek:

Maşallah yaa harika bişey...

Aslında video falan çekme imkanınız olsa da iş üstündeyken görebilsek bu canavarı...

Kazasız belasız uçuşlar:)

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
hayırlı olsun bencede ıkınızın havalarda daglarda resımlerını görmek isterız:) gule gule parçala:)

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
bıan profile bakmadan resimlere baktım:eek: :eek: hemen bisiklet tr de ne geziyo dusuncesi aldı beni daha yakından baktım yesillikler felan kesin tr degil dedim bide baktım belçika yazıyo;) ;)

neyse bisikletin cok guzel bunu cok içten solediğimden emin ol

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
:eek::eek::eek::eek:
abi naptın ya çok şeker birşey bu..

ne diyelim Allah kaza bela vermesin

rengine bittim doğrusu..

bir sorum olacak kadro malzemesi aluminyum ve arka attırıcı bağlanan kısım kadroya sabit mi yoksa yanlış mı görmüşüm :)

merak ettim doğrusu kullanım tarzı Enduro-Freerıde kulakçık yok gibi gördüm de :)

sadece merak...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Maşallah gerçekten, bisikletin çok güzel, özellikle Türkiye'de pek örneğini göremediğimiz için, uzaklarda bir yerlerde bir vatandaşın böyle bir bebeğe sahip olduğunu görmek çok hoş...
Ama ben bu bebeği "On the ride" görmek isterim :) Eğer çekersen, bir kaç video izlemek isteriz ;)
Güle güle kullan, kaza bela senden uzak olsun ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Harika ama keşke Turkiyeye de ayak bassa Santacruz, Kona , Mongoose, Jamis ah ah

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
bisiklett cok guzel ozellıkle hubs larda gozum takılı kaldı yanı kırmızı gobeklerde bı an ıcın neden turkıyedee yook boyle guzellıkler dıede kahetmedım dııl.sonuc olarak mukemmel bı bısıklet.ıyı gunlerde kullanın...

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gerçekten çok mükemmel bir bisiklet. Allah kaza bela vermesin. Bu arada Maşallah diyeyim de nazarımız değmesin Türkiye'de olmadığı için. :)

Anterak

Aktif Üye
Tepki
245
Arkadaslar hepinize cok tesekurler mesajlariniz icin. Bu bisiklet daha yep yeni oldugu icin tam olarak hakkini veremiyorum. Dun, fransadan dondum, ve hakkikaten, teknik seviyem yukseldikce, bisikletin ruhu ortaya cikmaya basladi. Binlerce kaygan agac koklerin ustunden, doga basamaklardan drop yapmak, table lerden hafif ziplamalar, ve ayni anda her hafta sonu enduro-xc tipinde ki burda yaptigim gezilerde, bisiklet her tip cikislara izin veriyor. Seleyi kaldirip rahat rahat 50-60 km parkur yapilabiliyor, ayni sekilde seleyi dibine kadar indirip iyice atak moduna gecebiliyorusunuz, bu bisikletin gucu o.

Ercan, merhaba, arkaya bagliyan parca sabit, etrafimizda virtual point pivot suspanyonu yayilinca, bu simple point pivot suspansyon kullaniyor, ama DHX air suspansyon sayesinde hic bir sey kaybetirmiyor.

utkuidikut haklisin, turkiye scott kraligindan kurtulup baska markalara da izin verilse, super olur, amerikadan TR ye kolay gelir diye zanediyorum bu tip markalar (Santacruz, Yeti, Intense, Kona, ve avrupa markalari : Lapierre, Commencal, Krafstoff ...) talep olsa.

Tr ye sik sik geliyorum, bu alete bir bavul bulup belki bu mayis kapadokya ya gitmeyi dusunuyorum, bakicagiz, proje halinde.

Su an elimdeki tek video (link), daha da yapmaya calisirim, ama genelde tek basima kullandigim icin pek cekim yapma imkani bulamiyorum.