şans eseri ucuz atlatilmiş bir kaza

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
Bu aksam saat 19:15 te sehir icinde bir virajda bir otomobil kaldirima 20 cm yaklasmama ragmen iyice koseye sıkıstirdi ve en sonunda kendimi bisikletin uzerinden kaldirima atarak kurtulabildim. Hemen 155 i aradim ekip geldi. Bisikletin uzerindeki toplam 5 adet isigi kaskimdaki reflektoru ve tekerlerdeki reflektorleri, kaldirimin 20. Cm yaninda yerdeki 1.80 cm lik bisiklet fren izini kroki vasitasiyla tutanaga gecirip sikayetimi emniyet mudurlugunde yazili olarak verdim. Uzlasma istemedigimi de belirttim. Cok sukur bende de bisiklette de bir sey yok ama az kalsin adam uzerimden gececekti. Bu kadar tedbire ragmen hala dikkatlerini cekemiyoruz ya inanamiyorum. Herkese kazasiz belasiz surusler.

Scudo
Tepki
18
Bisiklet
Kron
Geçmiş olsun. Sıkılmadan utanmadan hakkımızı aramaya devam edelim en sonunda sesimizi duyacaklardır.Biz de can taşıyoruz.

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Büyük geçmiş olsun. Kimisi öyle gece güneş gözlüğü takmış gibi gidiyor neyse ki bir şey olmamış....

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
çok geçmiş olsun dostum, plakasını almışsınızdır inşallah. :confused:

• Beğen
Tepkiler: enes savaş
Tepki
254
Bisiklet
Salcano
@Berksan

Son anda aldım. Araç sahibi ve kullanan farklı kişiler. Adamın telefonunu bulamadık. Adres olarak mernis adresine gidiyorlardı ben emniyetten ayrılırken. Tüm ekiplere anons geçildi ama araç muhtemelen bir yerde sabit olmalı ki 3 sattir henüz yakalanmadı. Gelişmeleri buradan paylaşacağım.
Geçmiş olsun dilekleri için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Geçmiş olsun, en doğrusunu yapmışsınız. Lütfen bırakmayın peşini.

Şöyle ufak bir tavsiyede bulunayım.
Normal sürüşlerde eğer yolun sağına çok yanaşırsanız, araçlar sizi çok rahat geçebileceklerini düşünüp sollamaya kalkıyorlar. Herhangi bir aksilikte de sizi sıkıştırıyorlar, sıkıştırmak zorunda kalıyorlar.
O nedenle; kendinize sağ tarafta kaçış alanı bırakacak şekilde sürmek çok daha güvenli oluyor. Sizi gören araçlar görüyor ki kolaylıkla geçemeyecekler, uygun zaman bekliyorlar. Beklemek zorunda kalıyorlar.
Ha burası Türkiye, yine de dikkatli olmak gerek.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@alp değer tanrıverdi

Takipteyim Alp bey, inşallah gereken yapılır.

Taha Güngör

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Giant
bu gün ben de Konyanın o müthiş şoförleri yüzünden kaza yaptım. Yağmur yağıyordu adam dönerken abandı gaza geçmeme izin vermedi ben de kavis çizeyim derken ön teker kaydı. Yazık gerçekten yazık onlara edilecek tek kelime haram.

Yılmaz Adıgüzel

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
:mad: geçmiş olsun kardeşim iyi sana bişey olmamış.Çok dikkatli ol Türkiye trafiğinde.Daha geçen hafta ben ve bir kişiyi altına aldı kamyonet ve şans o ki allah ve bisikletim beni korudu sadece arka bagajım biraz yamuldu..

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Taha Güngör

Toplum duyarsız Taha bey, tv kanallarında evlendirme programları yayımlanacağına, spor programları yayımlansa özellikle bisikletle ilgili, halk biraz daha bilinçlenir ve bu spora dahada yönelir.

Malum Türk erkeği denince yabancı insanlarda "göbekli erkekler" akla geliyor...

Tepki
254
Bisiklet
Salcano
@Gökhan Toros

Tavsiyeniz için teşekkürler. Kask aynasından adamın sıkıştıracağını anladığım için o kadar yanaşmak zorunda kaldım. Yoksa kaldırımdan yarım metreden fazla mesafe bırakıyorum her zaman. Ama adamın niyeti bozuk olduğu için benim yapacağım hiçbir hamle işe yaramayacaktı. Bu adamlar gibiler yüzünden bisikletin üzerinden atlamayı öğrendim, faydası da oluyor yani :)

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Alp bey geçmiş olsun. Başınıza gelen 2. araba problemiydi sanırım. İnşallah adalet yerini bulur.

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
selamlar pedaldaşım, geçmiş olsunnn :(