Şanlıurfa Dağ eteği köyü gezisi

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında alpinist63 tarafından paylaşıldı.

1. alpinist63

alpinist63 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bu geziyi iki veya üç hafta önce gerçekleştirmiştik fakat fotoğrafları buraya eklemeyi unutmuştum. Özür dilerim.

abrean, evren şahin ve ZekiAlper bunu beğendi.
  2. Yalçın Çanak

Yalçın Çanak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Paylaşım için teşekkürler arkaadaşllar. Gitmiş kadar oldum oralara. Resimleri daha fazla ve ayrıntılı tutarsanız çok daha iyi olabilir.

alpinist63 bunu beğendi.
  3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    AAAA! Onur abi??? sen misin o ? "Baştan 3.resim en soldaki :)" Nasılsın abi görüşmeyeli? Hussarınla turlara çıkıyorsun demek ki hımmm ne güzel! :) Bu güzel turunuzun vesilesiyle Onur abimi taa Şanlıurfa'da buldum :D
    Keyifli gezileriniz bol olsun!..

alpinist63 bunu beğendi.
    alpinist63

alpinist63 Kıdemli Üye

Seviye:
    resimlerimizin bir kısmı- bence en önemlileri- silindiği için bu kadar fotoğraf koyabildik.

Yalçın Çanak bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...