Şanlıurfa

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
Dostum Urfa'da bisiklet süren kimse kalmadı neredeyse.

Scudo

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
selamlar sevgili forum dostları. Ben Şanlıurfa merkez köylerinden birinde askeröğretmenlik yapıyorum,okula 7-8 km uzaklıkta bir kasabada ikamet ediyorum, bu yol da otoban bağlantı noktası ve düz sayılır. İkinci dönemin gelmesiyle de okula bisikletle gidip gelmeyi düşünüyorum artık, 12'de başlayan dersim 17'de bitiyor. Bu konuda sizlerin görüşlerini almak istiyorum, özellikle Urfa hava şartları nasıl etkiler acaba (çok sıcak olur diyolar da)

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
doğrudur hocam hava çok sıcak olur. lastiklerinizi feda edebilmelisiniz. Fakat nisan, mayıs ve haziranda havalar güzel olur Şanlıurfada. Çok az rüzgar olur. Ayrıca nerede öğretmensiniz? muhtemelen diyarbakır yolu üzerinde bir köydesiniz

• Beğen
Tepkiler: m.varolfb

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
@alpinist63

zaten dediğin aylarda gideceğim hatta buna Mart ayını da dahil edebiliriz. o zaman bu aylarda pedallayabilirim :)
Lastiğin gitmesi de hiç sorun değil....
Diyarbakır yolu değil kardeşim ama 11 Nisan kasabasını mutlaka biliyorsundur. ya da Aligör.... buraya yakın geçit (cembel) köyü var oraya gidip geliyorum...

bikermiker

Aktif Üye
Tepki
238
hocam bence 7 8 km. çok fazla. takım elbiseyle sıcakta çok zorlanırsınız. hele gidiş yolunda yokuş varsa okula vardığınızda terleme yüzünden çok sıkıntı çekersiniz. ben geçen sene gidiyordum okula bisikletle fakat yolum dümdüz ve 1.5 km. idi. yine de bayağı bi terliyodum.

• Beğen
Tepkiler: m.varolfb

sermat61

Üye
Tepki
19
Slm arkadaşlar urfada çalışıyorum akşamları saat 18:00 -20 arası gezi yapmayı planlıyorum... mümkün olduğunca her akşam çıkıcam.. tek geziyorum tek gezmek zor oluyor gelmek isteyenler beni arasın.....

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
Abi, 29 Mayısta Urfada olacağım fakat bisikletimi getirmeyeceğim galiba Çünkü sadece bir on gün kalma durumum var.

sermat61

Üye
Tepki
19
tamam :)) sıcaklar felaket , bir anda bastırdı....bu saatten sonra bisiklete binilmez sanırım.... neyse geldiğinde ara görüşelim bari ...:))

sermat61

Üye
Tepki
19
urfalıda hiç bisiklet sporu ilw uğraşan yok ...:( ıspartayı arıyorum bütün kalbimle....:)) bu şehir iyice sıkmaya başladı...:(

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
Uğraşanların olması bile güzel birşey, bence zaman olmasa bile sürmeye, bir görüşüp fikir alışverişi yapılabilmeli, velhasıl mayısın sonunda urfaya geldiğimde İlhan abiyle görüşeceğiz, sizi de görmek isteriz.

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
birkaç gündür tek başıma akşam üzerleri pedallıyorum. eşlik etmek isteyen olursa,

onurelmas

Üye
Tepki
23
Herkese yeniden merhaba.. Başlığı ilk ben açmıştım ve uzun süredir takip edemiyordum. Kısa bir aranın ardından Urfaya tekrar döndüm. Ahmet ben yokken İzmir'e taşınmış, yeni katılan arkadaşlar olmuş. Bisikletimi henüz getirmedim, ama pedallamak için sabırsızlanıyorum.

Tepki
10
İsim
Mehmet Çetiner
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba ben de Şanlıurfa'dayım bisiklete yeni başlayacağım... Sizlere katılmak eğlenceli geziler yapmak isterim... Forum aracılığıyla haberleşebiliriz umarım...
Görüşmek üzere iyi çalışmalar.

mhmtctnr@hotmail.com

Tepki
10
İsim
Mehmet Çetiner
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sanırım artık Şanlıurfa'da kimseler kalmamış veya Şanlıurfa herkezsi bisikletten soğutmuş...

alpinist63

Daimi Üye
Tepki
184
İyi günler, haziranın ortası gibi Şanlıurfaya geleceğim, bisikletimi de getireceğim. Onur abiyle haberleşeceğim, birkaç arkadaş daha vardı, haberleşip birşeyler yapabiliriz :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Diyarbakır'a bir tur düzenleyebilirsiniz :) 6 saatte gelinir herhalde veya 7 saat