Sanalpazar

ioalici

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
İbrahim Onur ALICI
Bisiklet
Cube
Arkadaslar bu Sanalpazar konusu nedir? Ben uye olup bilgilerimi verdim, onay da geldi. Buradan actigim ilana alici cikmasi halinde odemeyi yapiyor ve ben de kargoya veriyorum. Kargo iletiyi teslim ettiginde alici onay veriyor ve bana para yatiyor... Anladigim bu.
Asagidakiler dogru mudur?
1. Alici takstli de alsa bana tam para yatar.
2. Kargosuz elden teslim edersem riske girerim.

Bilen ve kullanan arkadaslardan destek rica ederim. Simdiden tesekkurler...

Scudo

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.390
Bisiklet
Scott
Sanalpazar uzerinden satis yapmayin. Kotu niyetli alici cok ve suistimale son derece acik bir yapisi var sistemin. Sistem daima aliciyi koruyor.

• Beğen
Tepkiler: ioalici

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
Karşı tarafın nasıl aldığı önemli değil, para hesabınıza peşin olarak geçer. Elden vermeniz durumunda kargo takip edilemediğinden ötürü aldıkları komisyon artıyor. İlla elden vereyim derseniz elden verin ama göstermelik de olsa bi kargo gönderin, 5 lira fazla ödersiniz.

• Beğen
Tepkiler: ioalici

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sanalpazar pcgold firmasının bir yan kuruluşdur, yani metro elektronik bünyesinde açılmış bir alış veriş sitesidir de diyebiliriz. Bugüne kadar 66 kez işlem yaptığım ve sorun yaşamadığım bir yerdir.

1.sorunun cevabı doğru.
2.sorunun cevabı ise, elden teslim şartlarını yerine getirdiğiniz sürece sorun yaşamazsınız. Bu bilgiler site içerisinde yer almaktadır. Ancak kargo ile gönderim her zaman için daha sağlıklıdır. Sorun yaşamak istemiyorsanız eğer, kargolarınızı kargo görevlisinin yanında açın. Sorun varsa tutanak tutturup sanalpazar'a iletin.

Merkezleri iş yerime 3-4 km. uzaklıkta. Her gün bir sürü araçlarını görüyorum. Merdiven altı bir işletme değiller yani.

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar sanalpazar'dan ürün satmayın. Bisiklet donanımı satan Ömer Hayta sanalpazar'dan alacaklarını tahsil edemiyor, herkesi de uyardı. Belki kendisi yüklü miktarda satış yaptığından da olabilir ancak ne olur ne olmaz.

(link)

upload_2016-4-1_17-23-13.png

• Beğen
Tepkiler: C.Biberci

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@Bahadır Gürel
Birde Kliksa var.Böyle iğrenç bir müşteri hizmeti görmedim.Telefon bataryamı 1 ayda gönderemediler.Paramıda 40 günde geri iade ettiler..Arıyorsun robıot çıkıyor yazıyorsun yine robot çıkıyor.Birde Sabancı güvencesi ile tyazmışlar siteye..