Samsunda Bisiklet Faaliyetleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Silver Cord tarafından paylaşıldı.

1. Silver Cord

Silver Cord Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar Samsun'da bisiklet grubu filan böyle etkinlik yapan arkadaşlar var mı?
    Nereden takip edebilirim?
    Yeni bisikletimle faaliyetlere katılmak isterim

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Perşembe Akşamı Bisikletçileri adında bir grup var. (PAB Samsun) Yanılmıyorsam her perşembe 19.30 gibi meydanda buluşup turluyorlar.

http://www.pabsamsun.com/

Yılmaz ile iletişime geçip daha net bilgi alabilirsiniz. Atakum'da grup olarak tur yapıldığını sanmıyorum, temmuz ayı içerisinde ben turları hızlandırıcam. Eğer Atakum'daysanız beraberde çıkabiliriz.

Silver Cord

Silver Cord Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Çok hızlısınız sanmıyordum bu kadar hızlı cevap geleceğini:D
    Teşekkürler

İlginizi Çekebilir

58a53c7-kingston-university-21f4138-.jpg
İngiltere'deki Kingston Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre her gün siyah (bitter) çikolata yemek atletik performansı artırmaya yardımcı oluyor. Çoğumuzun bildiği gibi pancar suyu...
07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
4-1484682847522-1r309o1a9ao6r-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...