Samet Demirtaş ' ta kararını verdi.

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
evet sayın bisikletforum arkadaşlarım.kararımı verdim , verdim ancak bu öyle bir karar ki sizde şaşırabilirsiniz.kararım şudur ki Sedona 761 almaya karar verdim.bilirsiniz 1150 $ civarlarında.ve bende bir memur çocuğuyum :) kararım şudur ki bütün okul zamanı boyunca yani önümüzdeki yaza kadar para biriktiricem.
bu bisikletin sevgisiyle ne kadar dayanabilirim bilmiyorum ama bunu yapıcam.yaşım 16 zaten forumda 18 den aşşası fazla yok.1yıl biriktirerek 17 olurum ve hiç birşey kaybetmem diye düşünüyorum.ve bu 1 yılda hidrolik fren takmayı öğrenicem veya takmayı bilen birilerini bulucam :) forumdaki bütün yardımcı olan olmayan arkadaşlarım abilerim ablalarıma teşekkürederim.selametle :) forumu takip edicem 1 yıl boyunca ama bisikleti 1 sene sonra artık iyi forumlar :)

Scudo
Tepki
1
bende yarın eski stajımdan alacağım parayla sirkeci'nin altını üstüne getirip en uygun fiyatlısından bir astro 241 sv çekmeyi düşünüyorum sen 1 sene beklemeyi planlıyorsun ben 1-2 gün bile dayanamaz haldeyim artık :)

• Beğen
Tepkiler: Samet Demirtaş

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
bende başlarda öyleydim.ama güzel olanı almak için sabırlı olmanın farkına vardım. büyüyormuyum neyim :)

Alper Onur ARSLAN

Daimi Üye
Tepki
79
Zamanında doğru karar vermek. Bunu gerçekleştirebilirsen ne mutlu. İmkanın varsa şimdi almanı öneririm ama yoksa tabi zamanı kollamak en iyisi. Bence 761 'de kesin karar kılma. Alacağın zamana kadar eminim aklını başka bisikletler çelecektir. :D

• Beğen

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
daha çoooook zaman var :) maddi açıdan imkanın olduktan ssonra almak istediğin bisikleti alırsın.
bence de sen para biriktirmeye başla bi bakmışsın forumda istediğin bisikleti bulmuşsun. onu alırsn

• Beğen

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
Tebrik Ederim Dostum, Konu Başlığı da süper :D
O zamana kadar daha iyi bir bisiklet ile tanışacağını düşünüyorum ben senin :)

• Beğen

oğuzhan dalgıç

Aktif Üye
Tepki
18
dostum ben de 1 yıldır bisiklet almayı bekliyordum biraz zor ama zaman çabuk geçiyor bir bakmışsın yaz oluvermiş bisikletine kavuşmuşsun :) şimdiden hayırlı olsun..

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Samet, modelde karar verdiğine emin misin...:)

Gerçi bir karar vermişsin, para biriktireceksin. Ama seneye yeni modeller çıkacak. Belki Türkiye'ye yeni bir marka bile girebilir. Her şey daha güzel olabilir. Ucuz olabilir hatta kendi bisikletini toplamaya karar verebilirsin. Kelepir bir ikinci el çıkar. Vesaire vesaire....:p

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
@Turgay Ak

hepinize teşekkürlerimi sunarım :) ama turgay arkadaşım olmasa bu konuyu açamazdım sonuçta başlığı ondan çaldım dimi :) daha iyisi çıkarmı bilmiyorum ama bu bisiklete hayran oldum :)

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
Estağfrllah kardeşim ne çalması, benim isteğim, inşallah daha iyi bir bisikletle ile tanışırsın 2.el ya da 0 fark etmez, o kadar süre para biriktirmeye çalışmak en iyi bisiklete sahip olmayı hak etmek demek bence , tebrik ediyorum seni kararın için, inşallah istediğin gibi olur herşey.

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
@Salih Dinçer

bunu zaman gösterir abim ben paramı biriktiriyimde artık daha iyileri çıkarsa almaya çalışırım , teşekkürederim :)

Onur Özgün

Aktif Üye
Tepki
59
1 yıla kadar aklına bir çok bisiklet girecektir bence. En kârlısı optimum bir meblağ ayarlayıp, elindeki paraya göre en iyi f/p/g bisikleti alman olacaktır. Sonuçta iyinin sınırı yok...

• Beğen

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
aklıma daha çok bisiklet girer.ama estetiğinin 761 gibi olması lazımki aşık olayım.sonuçta dış güzellieğe önem veririm :) 761 çok hoşuma gitti ama elbet çıkar :)

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
YGS-LYS geliyor be dostum.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Samet Demirtaş

Bende.Ama erkenden hazırlanmak lazım.

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
Ben seneye çok çalışırım orası kesinde bu sene pek bişey yapmam heralde :) ama olsun bu bisikletle bir dağ turundan sonra insanın beyni açılır herşeyi ezberlersin :)

• Beğen
Tepkiler: Harun.
Tepki
32
Yaşlarımız aynı fakat sabrın beni şaşkına çevirdi. Ben 2 gün sonra elimde olan bisikletimin bile sürekli hayalini kurarken sen 1 yıl sonrasını düşünüyorsun helal olsun..