Salzburg - St. Gilgen - Hallstat

Konu, 'Yabancı bir ülkede şehirlerarası turlar' kısmında Murtega tarafından paylaşıldı.

1. Murtega

Murtega Forum Demirbaşı

Adı:
    Murat B.
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    2013 Nisan'inda esimle yaptigimiz bir tur. Avusturya'da pedallamayi planlayan arkadaslara rotayi tavsiye ederim. Yolun neredeyse tamami bisiklet yolu. Salzburg - St Gilgen arasi harika manzaralar mevcut. St. Gilgen - Hallstat arasi, özellikle Bad Ischl'e kadar biraz monoton ancak rotanin sonunda sizi cennet gibi bir mekan bekliyor.

2. Yücel Demirkılıç

Yücel Demirkılıç Forum Bağımlısı

Adı:
    Yücel Demirkılıç
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Fotoğraflar çok güzel görünüyor , valla ne diyelim darısı bizim başımıza :)

3. ambiguous

ambiguous Üye

Adı:
    Rıfat
    Bisiklet:
    Cervélo
    Seviye:
    Süper fotoğraflar... Yurtdışında tur yapılabilecek yerlere eklenmiştir :harika:

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
PicsArt_09-19-07.49.25.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...