Salcona Fantasia tercihi

Tepki
1
İsim
Gülden D.
Bisiklet
Salcano
iyi günler
ben 170 boyunda 135 kilo ağırlığında bir bayanım. Bisiklete binmeyi çok seviyorum.kilolarım nedeniyle çok uzun zamandır kullanmıyordum. yeni bir kararla bisiklet aldım. Modeli Salcona fantasia'dır. Aldığım yer kilom için sorun olmayacağını ve gayet rahat kullanabileceğimi söyledi. Tecrübe edinmiş arkadaşların fikrini almak isterim. En kısa zamanda cevaplandırabilirseniz çok sevinirim.
Sağlıklı ve sporla dolu bir yaşam dilerim.

• Beğen
Tepkiler: Keşkeler
Scudo

domino.tr

Üye
Tepki
87
İsim
Orhan T
Bisiklet
Ghost
Çok iyi bir tercih yapmışsınız, tabiiki kullanabilirsiniz bir sorun arz etmez. Kendinize rahat sürüş yapabileceğiniz rotalar belirleyip kondisyonunuzu arttırıp doya doya binin. Seleniz rahat değilse bisikletçiniz yardımcı olacaktır, çok konforlu seleler var. Forumada hoşgeldiniz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bencede kilo sıkıntı yapmaz ama kullanim yerlerinizi bisiklet yolynda yapmaniızda bisiklet acısından faydası olur, soyleki bisiklet en cok cukur ve tumseklerden etkilenir.bunun icin sahillerdeki bisiklet yollarinda cok raha spor yapar ve iyice de kilo da verirsiniz. Simdiden hayirli olsun.

Tepki
1
İsim
Gülden D.
Bisiklet
Salcano
Aldığım cevaplarla çok rahatladım.Çevremden olumsuz tepkiler alınca tereddüte düşmüştüm.
Desteğiniz ve bilgileriçin teşekkür ederim.