salcano'nun 2010 modellerinden satın alan ve bisikletine kavuşan var mı ?

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
arkadaşlar

salcano 2010 modellerinden sipariş vs satın alan ve eline ulaşan var mı ?
her yeri arıyorum millet farklı farklı zamanlar vs sebebler söylüyor baya bi kafam karıştı lütfen yardımcı olun ?

Scudo

HSYN

Üye
Tepki
11
bende geçen cuma IGMAN sipariş ettim engeç ay sonuna gelir dediler ama pek umudum yok çünkü taa yılbaşında gelir denmişti yeni modeller ama hala bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
anladım vallaha bende dün gittim cuma ya kesin elinde bisiklet dedi az daha makarayı koparıp saracaktım ... sabır sabır sabır haftaya olmazsa isteyeceğim parayı olmadı tüketici hakları iiyice kafayı kırdım... bende esnafım hayatta böyle bir şeyi müşterime yapmam yapamam böyle bir sorun olsa bile müşteriye doğru düzgün bilgi veririm...
tecrübe tecrübe tecrübe ...
atalarımız ne demiş; tırpanı yiyen sıpa bi daha gelir mi sapa ... !!

• Beğen

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
bu saçmalık nereye kadar modellerin hepsinin çıkış 20 sinde yapılacaktı ama yine nisan ilk haftası ve daha da gidecek gibi gözüküyo yok mu hiç forumda salcano bayi vs yetkili kabak tadı verdi bu iş ...

• Beğen
Tepkiler: cilgin_erdinc_

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
malesef öyle bi hata yaptım bisiklet gelemden rezilliğini çekiyorum... bisikleti göremedik ki daha gelsin bakalım daha neler olacak ?

• Beğen

eerkilinc

Üye
Tepki
34
arkadaşlar 800 verip salcano alacağıma 1000 veririm corratac alırım. vaz caydım ben bu salcano olayından çatlatıp kıranları duydukçada soğudum açıkçası. gelecek ay gidip motion alıyorum kafam rahat aga.

• Beğen

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
erdinç kardeş gözünü sevem sana nasıl ulaştı bi sorun olmasın iki güne bir fabrikayı hergün de bisikletciyi arıyorum ama ne alt versiyon ne üst versiyon yok bir şey piyasa da face de ulaşamıyorum resimlere nisanın ilk haftası diyorlarr başka fabrika mı var yoksa salcanonun nası oluyo bu iş anlamış değilim :)

• Beğen

soner çicekoğlu

Daimi Üye
Tepki
203
evet nısanın 2. haftası piyasa sürülcek gel gelelım bana nasıl geldı bisiklet üzümünü ye bagını sorma :D

cilgin_erdinc_

Daimi Üye
Tepki
155
soner abibim dediği gibi üzümüne yee bagını sorma merak etmeyın nısanın 2. haftası elınızde bısikletler sabıredın

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
anladım ama vallaha ben sorararım nasıl oluyo bu iş ? ya şuraya bari resmini ekleyinde görelim yaa ... ben inanmıyorum :) zaten soğumdum da bisikletten vallaha geldiğinde belki daha üstüne binmeden arabaya atıp fethiye ye götürüp beğendiğim corretec ile takas yapmayı düşünüyorum her ne olursa olsun ... bi daha da aman diyim bisikleti görücem parayı verecem. şiparişmiş gelecekmiş geçtim artık ...

• Beğen

umit akkus

Üye
Tepki
5
şu tarihte gelecek denilip de sürekli oyalıyorlarsa sizi, aldatıcı beyan söz konusudur diye düşünüyorum. aldatıcı beyan (hile) söz konusu ise sözleşmeyi fesih hakkınız doğar (1 yıllık süre). bana aynı şey yapıldı verdiğim parayı geri alıp siparişi iptal ettim. sonuçta parayı ne zaman ödediyseniz ve nasıl anlaştıysanız bisikletinizin gelmediği her gün için faydalanamıyorsunuz. bu da sizin zararınızdır. ayrıca uygun fiyata bulduğunuz bisikletleri bu yüzden alamayıp kaçırmış olmanız da sizin zararınızdır. ilinizde bulunan bir avukata danışmanızda fayda var.

cilgin_erdinc_

Daimi Üye
Tepki
155
şimdi avukatla nasıl oluyor bu işe anlaöıyorum 2010 salcolar nisan 2. hafta piyasaya surulcek ama erken aldım nasıl aldınız dersenız orasını karıştırmayın iyiy forumlar

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
hehee peder emekli hukukcu :) zaten kafaya koydum pazartesi siparişi iptal ettirip paramı geri alacağım... vallaha martın ilk haftası martın 15 i martın 20 si martın sonu nisanın ilk haftası nisanın ikinci haftasıı bu sanırım mayıs haziran temmuz diye gidecek :)) kredi karti silibi , ekstralar ve almış olduğum yerden verilen yazı kağıt vs hepsi var eğer çirkefe vurursa aldığı yer tüketici hakları olmadı babamın eli boş avukatlık tecrübesi de var ... güzel bi ders olur bu :))

zaten geçtim salcano dan...

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
msn yi ekledim resimleri link olarak koyabilirsin öyle bakabiliriz. facebook ta görüntülenemiyor uyarısı veriyor malesef :( bu arada fabrikayı falan mı bastınızz bisikleti almak için :) msn ekledim resimleri mail vs yollarsan sevinirim vallaha hala resimleri görmediğim için inanmıyorum kusra bakma ...

eerkilinc

Üye
Tepki
34
bendan de geçen hafta kapora istediler vermedim. zaten vazgeçtim. esas olan corratec