Salcanoı Troia bilyalar

Konu, 'Tekerlekler' kısmında bjkcarsi tarafından paylaşıldı.

1. bjkcarsi

bjkcarsi Yeni Üye

Troiamın 3-4 bilyası düştü.Bunun için jantımı değiştirmem gerekir yoksa tamir mi?Tamirsa kaç para eder ki?:( :(

2. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    bilyalarını degiştirirler ole pahali bişi degil 5 ila 10 ytl alırlar jantı filan degiştirmene gerenk yok

3. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Göbeklerin içindeki bilyaları kastettiyseniz nasıl düştüğünü anlamadım, çünkü düşmeleri mümkün değildir ama bilyalar her bisikletçide bulunur ve 5ytl gibi düşük bir ücrete sorun giderilir.

bjkcarsi

bjkcarsi Yeni Üye

Herkese çok teşekkür ederim.Lastiğimi patlak sandığım için bisikleti değil de lastiği bisikletçiye götürdüm.Lastik elimden düştü ve- tane bilya çıktı.Olay böyle oldu.

5. Spec

Spec Forum Demirbaşı

Seviye:
    Tekerlek elinden düştü ve göbeğin bilyaları mı çıktı ? Eğer böyleyse ilk çukurda bisiklet dağılacakmış ucuz yırtmışsın.

İlginizi Çekebilir

bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
roger-de-vlaeminck.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
63119070124aac83_ESCHELON.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...