salcano xrs 700

17balina17

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
şu an bende normal dağ bisikleti var fakat yol bisikletine geçmek istiyorum şu an zorlaya zorlaya bütçem en fazla 750 tl falan daha fazlası asla olmaz bu fiyata da salcano xrs700 modeli var ben drag blade te baktım fakat onu satan bir site var onlarında ellerinde yokmuş şu an ne zaman gelir belli değil 2. el piyasasına bakıyorum sahibinden.com da var fakat hiç biri get açmıyor yani şu an tek seçeneğim salcano xrs 700. burdaki yorumlarıda okudum herkes daha fazla biriktir 2 bin tl aşağısı bisiklet önermiyor ben daha yeni olduğum için bu bisiklet bana yeter diye düşündüm önerileriniz benim için çok önemli teşekkürler şimdiden :)

Scudo

Santibag

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
F01... Sahibinden.com'da 740'a gördüm. Tek farkı 14 yerine 24 vites.
(link)
Bisiklet özellikleri: (link)

17balina17

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
peki gidonu diğer türlü yapmaya kalksak maliyeti ne kadar tutar diğer türlü gidonu çok seviyorum bisikletin duruşunu değiştiriyor

Berkant.dogan

Daimi Üye
Tepki
54
gerçekten de yarış bisikletlernde standart 1000 tl altı almayın ?

Santibag

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Işte o konuda fikrim yok. Belki sadece boynuz mu diyolar, neyse işte o eğik parça takılabiliyordur. Ama fren ve vites kollarının yerleri bu durumda değişmeyecektir. Ama muhtemelen 20 lira gibi birşeydir. Kolların yerini değiştirmek dışında sorun görünmüyor.

Santibag

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Berkant.dogan

Hocam bu yarış değil yol biskleti diye biliyorum ama? Yol ve yol yarış bisikletleri farklı olmalı. Gördüğüm kadarıyla da 1000tl den ucuz yarış bisikleti yok gibi bişi. Bana hiç denk gelmedi, listelerde görmedim.