salcano xrs 700 mü bianchi slr 400 mü

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

bu iki bisiklet arasin da kararsiz kaldimsizce hangisini almaliyim. Lutfen baska bisiklet onermeyiniz.

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Arasında ise Bianchi...

3. Berkay G.

Berkay G. Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    XRS700 kullanan biri olarak bisikletten vites donanımı ve kadro olarak çok memnunum ancak fren sistemiyle ilgili sorunlar var. 11,9kg ağırlığında çok ağır olmayan bir bisiklet.
    2 bisikleti de yakından inceleyerek, mümkünse bir tur atarak karar vermek en mantıklısı. benim böyle bir imkanım olsaydı sedona 601 alırdım muhtemelen :)
    başka bisiklet önermeyin demişsiniz ama kron active ve sedona 601'i de bence değerlendirin derim

4. emre durel

emre durel Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ikisi arasında isen salcano xrs700 derim

İlginizi Çekebilir

Echelons-.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
3-1468594337431-m30jxc42k218-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2016-1-19_12-34-57.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...