İnceleme Salcano X1 Assos 20 27.5

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba dostlar. Salcano x1 20 assos 27,5'u sizler için test ettim. Öncelikle kendim uzun yol ve dağ bisikleti turcusuyum. Genel manada arazi ve tırmanışlarda kullanıyorum. Salcano x1'i ele alırsam, vites sistemi harika, 11 vites ve vites geçişleri dehşet ötesi. Önde 36 diş arka ise Sram XG-1180 42t/10t kaset, Ritchey set var oda güzel. Comp serisi. jant setini ilk defa denedim. Önceleri Mavic Crossride kullanıyıordum. Jant seti mükemmel diyebilirim. "teknoloji akıyor" Akışı gidişi %60 daha iyi crossride jant setine göre.

Maşa olarak Recon solo var. Maşa beni Reba ve Sid serisinden sonra performans olarak hiç beğenmedim diyebilirim. Çünkü orta seviyede olduğu için benim sert ve paldır küldür yerleri yeteri kadar konfor ve denge sağlamayabiliyor. Fren seti de iyi diyebilirim. Sram X0 hidrolik disk fren sistemi. Uzun zaman 26 kullanan arkadaşlar 27,5 garip gelebilir ama gayet güzel. Kadro 20 inç olduğu için benimkisi kamyon gibi. Daha güzel bir kadroya malzemeleri aktarabilir devam edebilirsiniz.

Özellikle x1 set ve jant seti için kesinlikle alınır.

https://i.hizliresim.com/0kq3XZ.jpg

https://i.hizliresim.com/qlYzVB.jpg

Scudo

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Bende aynı bisikletin 29" xt donanımlısını aldım 3 hafta önce . Bisiklet bahsettiğiniz gibi gayet güzel ama maşayı bende beğenmedim . Racon gold var bendekinde ve diğer bisiklette silver vardı daha memnundum .

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@SerkanNamazcı dostum amortisör tepmesi hakkında bir bilgi edinebildin mi? Havayı 85'e düşürmeme rağmen hala tam istediğim gibi değil.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@caesar :) 100 bar vurulu bende,
Racon dan ancak bu kadar verim alalınabilir.
Kanımca.

• Beğen
Tepkiler: caesar

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
Teşekkürler paylasım için