salcano sl 500 trekking

Tepki
10
arkadaslar bu model kullanan var mı aranızda nasıldır?ne dir? ne değildir? cvplarınızı bekliyorum teşekkürler

Scudo

cem

Üye
Tepki
1
@ahmet fırat

merhaba.. benim bisikletim sl500.. mesajını yeni gördüm bayaa geç olmasına rağmen cevap yazayım dedim..
üç yıl önce almıştım.. o zamanlar bayaa bindim.. iki senedir doğru düzgün binemedim bisiklete.. bu sıralar başladım ama..
bisiklet aslında daha çok dağ bisikletine yakın, şehir bisikleti olarak geçiyor ama aynı şeyi ben söyleyemeyeceğim.. arazide de oldukça keyifli biniliyor..
arka attırıcı tourney.. ön attırıcı da shimano ama modeli gene düşük bi model aklımda değil..
aldığımda komfort sele denen, seleborusu yaylı bi sele vardı ama bana hiçte komfort gelmedi.. çok ağırdı sele borusuyla beraber değiştirdim.. bi de gidon boğazı yükseklik ayarlı ağır bi modeldi.. onuda değiştirdim başka hiçbirşeyine dokunmadım.. kadrosu çok yüksek 19 veya 21 inç.. ama bana bir sorun yaratmıyor.. lastikleri 1.90 lık şehir lastiği ama yanlardaki dişleri toprak yolda gayet iyi performans gösteriyor.. maşa salcanolardaki klasik zoom maşa.. toplam ağırlığı da 14 kg..

görüşmek üzere.. herkese sevgiler...