Salcano Sakarya BB Yeni Bisikleti

CeRKeZ

Tek Rakibim Türk Hava Yolları
Başlık
1
Tepki
663
İsim
Yunus Emre
Bisiklet
Salcano
Renkleri çok kötü olmuş. Çok soluk.

ippon

Forum Bağımlısı
Başlık
0
Tepki
2.874
İsim
behço
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Trek
carraro ''mavi''bundan estetik ki ona bile demediklerini bırakmamışlardı şimdi merak ediyorum salcano'ya ne gibi yorumlar gelecek . gerçi zevk meselesi... kişilerin estetikle haşır neşir olmaları sanatla da alakalı , sanatsal kaygısı olmayan insan için zaten pek sorun yok .

smtdgncy

Üye
Başlık
1
Tepki
141
İsim
Samet D.
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
carraro ''mavi''bundan estetik ki ona bile demediklerini bırakmamışlardı şimdi merak ediyorum salcano'ya ne gibi yorumlar gelecek . gerçi zevk meselesi... kişilerin estetikle haşır neşir olmaları sanatla da alakalı , sanatsal kaygısı olmayan insan için zaten pek sorun yok .
Estetik açıdan hiç kaygıları yok sanırım. Yani şu profil jantlarda ki Salcano yazıları aynı hizada dahi olmamış.

gezgin gezer

Daimi Üye
Başlık
5
Tepki
427
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Renkler güzel amaaaa 8 kez salcano yazmanın ne gereği vardı be. Kadroda bi tane salcano yazısı olsa yeterdi.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Başlık
10
Tepki
7.579
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
8 kez değil 6 bir jantta, 6 diğer jantta. 2 gövde de sağlı sollu. 1 tane alın borusunda. 2 adet maşa da sağlı sollu olmak üzere toplamda 17 adet Salcano yazısı. Gözden kaçırdığım varsa affola.

gezgin gezer

Daimi Üye
Başlık
5
Tepki
427
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Sakarya bb yazısını hiç koymasalar da olurmuş. En az görülecek, en az dikkat çekecek yere ufacık bi fontla yazmışlar.
Bisiklete bakan birinin sakarya bb takımını farketmesi imkansız. Farkedeceği tek şey salcano. Merak ediyorum. Salcano, bu bisikleti sakarya bb takımına bedava mı verecek?

drsalihsert

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
442
İsim
Salih Sert
Sakarya bb yazısını hiç koymasalar da olurmuş. En az görülecek, en az dikkat çekecek yere ufacık bi fontla yazmışlar.
Bisiklete bakan birinin sakarya bb takımını farketmesi imkansız. Farkedeceği tek şey salcano. Merak ediyorum. Salcano, bu bisikleti sakarya bb takımına bedava mı verecek?
Bu tasarımdan sonra bedava verse yeridir. :)

Ben turkuaz rengi seviyorum o yüzden renkleri beğendim ama herkesin dediği gibi jantlarda da o kadar Salcano yazısı fazla olmuş. Ve evet takımın adı salt Salcano değil ki keşke Sakarya bb de biraz on planda olsaydı

safak743

Üye
Başlık
0
Tepki
33
İsim
Şafak
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bisiklet değil marka logosu -5 den başlatıyor.

bitinya_s

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
150
Bisiklet
Carraro
Jantlara neden kocaman Salcano yazmışlar? Çok güzel görünüyor aslında ama jantlardaki logolar daha küçük olmalıymış.

Hasankaran

Üye
Başlık
4
Tepki
215
İsim
Hasan karan
Bisiklet
Merida
Jantlar isi fena bozmuş
Trekin yeni modeli gibi dev orta göbekten alın borusuna kadar salcano maşada minik salcano jantlara soluk renkte göze çok batmayan sakarya bb yazsaydı keskeimages (5).jpeg

ysnakblt

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
277
İsim
Yasin Akbulut
Bisiklet
Orbea
Arkadaslar ve sayin forum yoneticileri ve sevgili buyuklerim aslinda jantlardaki stickerlari sokersek hemfikiriz galiba 🤣🤣

scottrek

Bisikletler & Kapılar
Başlık
6
Tepki
2.705
Bisiklet
Scott
Çok çirkin be .Şu renklere bak bunu tasarlayan gerçekten renk konusunda zevksiz hiç kusura bakmasın.

Tepkiler: caesar ve ippon

bayırniyazi

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
93
İsim
...
tüp takılan ferrari efsanesi gibi zipp jantların iadesini istese yeridir :)

Yukarı Alt