Salcano Nova 26 inc janti 27.5a Çıkarmak?

Konu, 'Arşiv' kısmında Areasa tarafından paylaşıldı.

1. Areasa

Areasa Yeni Üye

Merhaba degerli bisikletforum ailesi.
    Aranıza yeni katılmış bulunuyorum. Ismim Enes Kaşıkcı selcuk unv. ogrenciyim.

Ne zamandir bisiklete baslamak istiyordum. Ha baslicam ha alicam derken kilerde bizim emektar salcano nova aklima geldi. Ama ahi gitmis bagi kalmis biraz toplamak istiyorum.

Oncelikle janti buyutmek istiyorum kadro buna musait gibi siz ne dusunursunuz??

Ikinci olarak da disk fren mevcut bisiklette v frene gecmeyi tavsiye edermisiniz, marka terciginiz?

Sorularim bu kadar herkese iyi forumlar

İlginizi Çekebilir

yjpg-728x728.jpg
Sağlığınızı Koruyun (Guard Your Health) Dergisi aşırı yemek yemenin son yıllarda hızlanması problemini gözler önüne seren bir dizi araştırma yayınladı. Bununla birlikte, eğer kilo vermek...
upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2017-3-26_12-33-9.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...