Salcano Ng650

hakang

Üye
Tepki
0
Merhabalar,
Bisiklet konusu ve forumda yeniyim.
Elimde bir adet Salcano NG650 var, kadro boyu sanırım 17,5inch. Forum başındaki tabloda ise boyum olan 1.90 a göre 19-21inch aralığında bir kadroya sahip bir bisiklet kullanmamın daha doğru olacağı belirtiliyor.
Soru: Kesinlikle uzun sele borusu kullanmam gerektiğine karar verdim, bunun dışında, sadece gündelik kullanım evden işe işden eve ve arada gezinti amaçlı bu bisikleti kullanırsam ne gibi problemlerle karşılaşırım. Bisiklet fiyat/performans olarak oldukça iyi ve bu bisiklete ısındığım için kullanmanın yollarını arıyorum da.
Aslına bakarsanız bu hali ile kullanımda pek bir problem görmedim, gelecekte neler olur?Olmaması için ne yapmak gerekir? Bilgisizlikten kaynaklanan anlamsız cesaret göstermek istemiyorum da.
Şimdiden teşekkürler,

Scudo

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
Kadro boyu yüksek olmalı arkadaşım, komik olur binmek istemezsin, sele borusu uzun takarsın, bu sefer bisiklet alçakta senin popo çok yukarda olunca soğursun o bisikletten, ya da seleyi küçültürsün doğal olarak. almadan önce satan dükkan bul, üstünde durduğunda nasıl olduğunu gör öyle al bir bisiklet alırken.

Ben bu sorun olucak demiyorum, olabilir diyorum yanlış anlama.

• Beğen
Tepkiler: hakang