Salcano ng650 sıfır hali ve şuan ki hali. 6 aylıktır dikkatinizi çekerim!

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar merhaba. Bisikletim 6 aylıktır (7.Ayına girecektir.) dikkatinizi çekerim öncelikle size ilk aldığım zamanın görüntüsünü göstereceğim ve 6 ay sonra ki halini göstereceğim. Bisikletinize ne kadar temiz bakarsanız o kadar cillop gibi gözükür kim nederse desin. Bisikletim ile sayısız turlara çıktım, uzun kısa olmakla birlikte kondisyon çalışmaları bile yaptım. Bisikletimin önceki konusu da budur. 7. ayı olacaktır ama hala tertemizlikte duruyor maşallah diyelim de nazar değmesin. Herkese iyi forumlar dilerim esen kalmanızı dilerim. Bu arada bisikletçi arkadaşların twitterleri varsa beni twitterden takip ederse bende takip edebilirim profilimdir. Sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: gok
Scudo
Tepki
33
Bisiklet
Sedona
güzel olmuş.güzel günlerde kullanın
tekerleklerin yol performansından memnunmusunuz?

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
@Omer Gurleyen

Teşekkür ediyorum,
CST marka suda kaymaz delikli ve kenarları virajlarda kaymasın diye güçlendirilmiş şekiliyle 26"1,50 aldım. Gayet memnunum çabuk hızlanıyorum bisikletin kilosu biraz daha hafifledi. Ayrıca kaba durmuyor. Güzelde görünüşe sahip. Yalnızca memnun olmadığım tek sıkıntısı; yol lastiği olduğu için taşlı ve bozuk yollarda kullanılmıyor ama mtb lastiğiyle dağ bayır dinleme git gez. :)

Teşekkürler değerli yorumunuz için...

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İlk alındığından daha temiz duruyor. :)

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
@Berke1903

Çok teşekkürler.
Çok şükür temiz bakmaya gayret gösteriyorum temiz binmeye gayret ediyorum. :)

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Değerli yorumlar için tekrar teşekkürler.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Konuyu çok süre sonra tekrar güncelleyelim. :)
Bisikletim hala maşallah daha temiz duruyor. :p

selami atay

Daimi Üye
Tepki
249
Bisiklet
Giant
buda salcano astro 270 srd 2011de aldım ilk halini bilmem şimdiki hali buhttp://img.tapatalk.com/d/14/03/09/apy6a7u5.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1969327_10202630591159616_916749445_n.jpg

biraz önce çektim. :)

• Beğen
Tepkiler: Berke

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
hiç yağmurda,çamurda kullandınız mı bisikleti dağ yolunda falan ? benimkinin hoşafı çıktı :)

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
@Melih Çolak

Çok kullandım ben arabam gibi, bebek gibi bakıyorum bisikletime. Her turun ardından siliyorum. Orjinalliğini koruyorum. Her türlü hızda yaparım çok yavaşta kullanırım. Kaza yapmamaya özen gösteririm. Tur yapmasam bile uğraşırım bisikletle durduğum yerde silerim bakımlarını yaparım. Kendim zaten otomotiv sektöründe olduğum için elimden geliyor bu tarz işler bisikletle de uğraşmayı seviyorum ama orjinal tüm her şeyi. :)

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
sizin gibi titiz olamam ben heralde :) daha dün battı bisiklet kim uğraşıcak onunla :rolleyes:

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
@Melih Çolak

:) Haklısınız grubumda ve çevremde ki tüm arkadaşlar aynı durumda maalesef.
Evimin odasında muhafaza ediyorum. Çamur ve yağmur durumuna çok girdim. Ama zamanımı temizliğe harcayarak güzelce sildim sıfır duruma getirdim devamlı yaparım yani kısaca.

Bisiklet o zaman daha çok dikkat çekiyor.
Sıfır bisikletle yan yana koydum sadece lastik farkı vardı. Benimkiler 26x1,5 CST suda kaymaz markalı onlar normal 26x2,10 salcano RCM lastik. :)

Bu arada lastik dedikte; lastiklerime araba lastiği sütü çekerim sürekli cap canlı parlar sıfır lastiklerdir bu arada. :p

• Beğen
Tepkiler: Melih Çolak