Salcano NG650 (Sarı-Siyah)

Tepki
44
Bisiklet
Salcano
Merhabalar;
NG650 ile aranıza katıldım.Bisikletim üstünde birkaç ufak değişiklik ve donanım eklemeleri ile işlemlerimi büyük oranda bugün tamamlamış oldum.Çok keyifli bir sürüşü var (özelliklede yeni lastiklerimle). Giriş seviyesi olarak tavsiye edildiğini gördüm ve beğenip aldım,herkese'de şimdi ben tavsiye ederim :)

http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r5duc.jpg

XLC Kafes+Suluk
XLC Kask
Green Life Ön Far
Green Life 5'li Arka Uyarı Led
BoGear KM Saati
Mıchelin Country Dry 2 26" Lastikler( Kendi üstündeki Sporty XCM Race lastikler balon yaptı ve çok fazal patlayordu.)

Herkese keyifli pedallamalar :)

• Beğen
Tepkiler: BEYHAN ve kry avs
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba, aramıza hoş geldin. Bisikletin hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız belasız bol pedallı günler dilerim.

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hoşgeldiniz. Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin.

M.Biilikci

Üye
Tepki
16
Bisiklet
Salcano
Bisikletiniz hayırlı olsun, bu modelden bende kullanıyorum ve çok memnunum.

Özellikle frenlerini çok beğeniyorum, muadili 2 bisiklet daha kullandım (tartışma konusu olmaması açısından isim vermek istemiyorum) bence Salcano diğerlerine nazaran bana daha güven verici geldi. Tabiki bu benim şahsi fikrim.

Güle Güle Kullanın.

Abdullah Cimis

Forum Demirbaşı
Tepki
208
Bisiklet
Scott
Hayırlı olsun. Bende ng650 29 hd kullanıcısıyım sürüşü şüphesiz oldukça zevkli fakat arazi için. Ben asfaltta bisikleti sürüyorum hep o yüzden yoruyor beni. Inş satıp asfaltta uygun bir model alacağım.

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
hayırlı ugurlu olsun kardes aynı rengı bndede var zaten fotografta gorursun kazasız belasız sürüşler :)

oğuz çetinkaya

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Dahon
Hayırlı olsun imkanınız olursa yeni lastikleri ile ayrıntılı birkaç fotoğraf daha koymanızı öneririm. :)

abdullah0732

Aktif Üye
Tepki
18
Bisiklet
Atala
Çok güzel bisiklet görümünü seviyorum. Bende xc150 ile bunun arasında kaldım. Bütçeden dolayı gerek yok dedim.

Tepki
44
Bisiklet
Salcano
Güzel yorumlarınız için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni lastikler ile ayrıntılı fotoğrafları yarın eklerim. İyi Forumlar
Keyifli sürüşler...

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Aramıza hoşgeldiniz, kazasız bol pedallar :)