salcano ng650 hd

seko28

Üye
Tepki
82
Bisiklet
Salcano
merhaba arkadaşlar nakit sıkıntısı çektiğim için ve biraz aceleci olduğum için evkura benzer bi mağazadan 900 liraya salcano 650 hd aldım taksitle tabi..
aklımdaki sorular şunlar tek kalmıştı tekerleği biraz kirli gibiydi acaba kullanılmış mıdır yoksa öyle giren bi tur atayım diye turlamış mıdır acaba ?
ikinci olarak 150 200 lira civarı para kalıyor elimde aksesuarlar hariç aşırı kötü bi parçası var mı maşası hariç maşayı foruma giren herkes biliyor sanırım :D henüz geçmedi elime o yüzden sizlere danışmak istedim

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük
Scudo

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
Üff 900 fazla değil mi yav :D Geçen yaz 560 tlye aldım sıfır(internetten)

seko28

Üye
Tepki
82
Bisiklet
Salcano
valla şuan internette pek 500 600 e sıfırını göremedim ben akakçede en ucuz 917 tl gözüküyor hemde elden taksit olduğu için bi kaç yüz lira geçirmeleri normal böyle bisiklet satışı yapan yer yok burda peşinde 500 liram vardı bisikletcilere baktım kronun 2.el v frenlileri vardı o civarda bende 0 hd alayım paramda cebimde kalsın dedim :d

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
Neyse hayırlı olsun diyelim. Bana pişmanlıklar yaşattı. Umarım size yaşatmaz. Keyifli sürüşler :harika:

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU

seko28

Üye
Tepki
82
Bisiklet
Salcano
nasıl memnun musunuz değiştir dediğiniz bi yeri var mı yada mutlaka al dediğin bi aksesuar :D 2.bisikletim bu diğerini 7 sene önce çaldırdım :d

ne gibi pişmanlıklar maşa ve orta göbek mi herkes oralardan şikayetci genelde :d

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@seko28

Memnun değilim yalan yok. Açtığım konulara bakabilirsiniz. Başıma gelenlerden bir kaçı. İlk olarak maşa zaten. Onu sizde demişsiniz. Ve tekerlekleri oyun hamurundan daha kötü tabiri caizse. Tekerlekleri de değiştirin.

seko28

Üye
Tepki
82
Bisiklet
Salcano
bende aldığım için pek memnun değilim aklımda btwin 560 vardı ama maddiyat izin vermeyince elden bi şey gelmiyor bu sene durumum düzelecek bi süre idare eder diye düşünüyorum sadece tekerlek değil mi jant falan pahalıya patlar :d

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@seko28

Jantla bir sıkıntım olmadı (şuanlık). Bende satacaktım ki bazı durumlar meydana geldi. Ertelemek zorunda kaldım. Şimdilik bunla yola devam. Bazı değişikliklerle beraber :)

seko28

Üye
Tepki
82
Bisiklet
Salcano
2.el piyasası nasıl peki 900e aldık 600e satamam galiba 560a 0 almışsın :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
500 veririm aga IBAN yaz :D (DH'den geliyorum :D)

Hayırlı olsun bu arada,şu an her ne kadar miliwatlık güç kazanımı hesaplarıda yapsam ilk bisikletim bir salcano ng450'ydi :)

seko28

Üye
Tepki
82
Bisiklet
Salcano
yani buda benim ilk bisikletim sayılır eskisinin markasını hatırlamıyorum bianchi stickeri yapıştırmıştım eskiden o modaydı :D daha elime geçmedi bisiklet ama sizlerin en alt seviyede gördüğü bisiklet bile bana ferrari gibi gelecektir eminim bide öyle 7 8 kilo bisiklete binsem uçarım bi yerden heralde :D

teşekkür ederim allah size miliwattlık değil kilowattlık katkılar sağlar umarım :D

Replikans

Üye
Tepki
2
İsim
Cüneyt Kayabaşı
her olumsuz yoruma rağmen bugün bu ürünü alacağım.. 749 TL. Üstelik HD değil. Fiyatlar uçmuş sanırım, çok araştırdım en uygun fiyat bu sıfırının.

Mesut DOĞRU

Forum Demirbaşı
Tepki
986
İsim
Mesut DOĞRU
Bisiklet
Bianchi
@seko28

Sn seko28

Memnuniyet ve memnuniyetsizlik kişiye ve kullanım alanına göre değişkendir.
Düzenli olarak kullanmayıp tecrübe etmediğiniz halde, sadece diğer insanların subjektif bakış açılarına göre bisikletinizden soğumayın.

Kullanın,deneyimleyin, olumlu ve olumsuz yönlerini tecrübe edin ve olumsuz yanlarını geliştirmek adına adımlar atın.
Bakınız bir kullanıcı size tekerleklerinden şikayet etmiş, siz de neredeyse hemen lastiklerini değiştirmeyi hatta bisikletinizi değiştirmeyi düşünmeye başlamışsınız.

Ben sizin 3/1 fiyatına, 320 tl'ye aldığım çelik kadrolu, V frenli, cst lastikli, shun feng göbekli bir bisiklete sahibim.
Bisikletforum müdavimlerine (genel kanı) hatta bizim semtimizdeki bisikletçilere bakarsanız boş yere para ödemişim, bir an önce satıp kurtulmalı imişim.

Oysa ben dostumu seviyorum.
Bir yaz boyu bindim beni yolda bırakmadı.Verdiği keyif ise mükemmel.

Dediğim dibi; Kullanın,deneyimleyin, olumlu ve olumsuz yönlerini tecrübe edin ve olumsuz yanlarını geliştirmek adına adımlar atın.

Esen kalın.

Kaang96

Aktif Üye
Tepki
233
İsim
Kaan
Bisiklet
b'Twin
@Replikans
2 Hafta sonra salcano xrs070i arkada bırakıp triban520 almayı düşünüyorum.Salcano xrs070 yorumlarındada çok fazla olumsuzluk var fakat ben bisikletden şikayetçi değilim, tek sorunu viteslerin pozisyonu alternatif düşünürseniz hemen hemen aynı fiyatlara xrs070de bakabilirsiniz.Ayrıca kesin lastik patladı dediğim yerlerde bile lastik patlatamadım.Bu arada salcano bayilerinde pazarlık olmaz diye düşünmeyin pazarlık yapın 600-650 liraya bulursunuz diye tahmin ediyorum :) (Bisikleti işe gidip gelmek için kullanıyorum bu yüzden sırt çantası sırtımı fazla terletiyor, tribanda ön portbagaj yerleştirmeye uygun karbon maşa bulunuyor yoksa değiştirmezdim ayağımı yerden kesiyordu :) )

• Beğen
Tepkiler: Replikans