Salcano NG650 hakkında

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
salcano ng 650 aldım 3 gun once fazla aratırmadan cok hızlıca gelıstı olaylar fıyat 530 dur taksıtlı sızce fazlamı

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
V fren 450 civarı, mekanikse normal, HD ise gayet iyi denebilir. Hayırlı olsun :)

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
tesekkur edrım :) ya bısıklet konusunda yenıyım pek bılgım yok bıde bısıklet konusunda bı yorum yaparmısın surası ıyıdır şu yonden kotudur gıbı sımdıden saol

hd deıl onu yazmayı unuttum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hmm, o zaman biraz pahalıya gelmiş malesef. Az araştırsaydınız keşke, kendi sitesindeki katalog fiyatı bile 510 tl.

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
artık almıs bulunduk ılk tecrubemız boyle oldu :) bıde yorum yapabılırmsn surası ıyıdır surası kotudur dıye bısıklet ıcın sımdıden saol

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ne zamandır bisiklet sürüyorsunuz/sürmüyorsunuz bilmiyorum gerçi ama şunları söyleyebilirim. Genel giriş parçaları var bisiklette. Maşası biraz düşük. Başlangıç için bu fiyata alınabilecek iyi bisikletlerden biri. Şehir içinde sürecekseniz genellikle, mtb (dağ bisikleti) pek doğru bir tercih olmuyor, tam verim alamıyorsunuz. Şimdilik sürüp zevkini çıkarın. Zamanla zaten daha iyi bir şeyler sürmek istiyor insan, gerisini sonra düşünürsünüz :)

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
eyw sımdılık ng ıle devm sızın ılk tercıhınz ne olurdu 500 ve cıvarı fıyat ıcın bısıkletı genelde sehır ıcınde kullanıyrm

S.Duran

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
Gerçekten güzel bisiklet. Hayırlı olsun. Kazasız belasız pedallar.

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
saol kardes :)

ng 650 ile ılgılı ıyı veya kotu yorumlar yapabılırmsnz

OsmanBayraktutan

Aktif Üye
Tepki
12
ng 650 nin kötü yanlarından birisi şudur arka tekerin göbeği mandalsız dikkat ettiyseniz ama ön taraf mandallı arka tarafın göbeğinin mandalsız olması çok ilkel olmuş ama biraz eskitip o göbeği madallıya çevirmenizi tavsiye ederim 15-20 tl tutar tahminimce onun dışında başlangıç için gayet güzel bir bisiklet hayırlı olsun :)

Alibey

Üye
Tepki
0
İsim
Durmuş Ali K
Bisiklet
Salcano
4gün önce Antalya Salcano bayisinden ng 650 modelini aldim ,gün gecmediki hevesimi alamadan hevesim kırıldı bir kere düşme sonucunda vites kollarında aşınma oldu fakat koltukda birsey yoktu bugun tekrar dışarı da turlayip eve geldigimde farkettimki bisikletin koltugunda yirtilma oluşmuş bu durumda ne yapmam gerekiyor servis ilgilenirmi kullanıcı hatası diyebilirlermi.IMG_20180204_124045.jpg