1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Salcano ng303 SD

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde Sadık Öz tarafından 13 Ağustos 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. Sadık Öz Üye

Sponsorlu Arkadaşlar ben salcano igman almaya karar vermiştim. İlimdeki tek bayinin elinde yoktu ve 1 hafta sonra gelecek dendi 2 hafta oldu hala yok..
    Ben de alternatiflere yöneldim. Salcano ng303 SD bütçemi aşıyor ancak pazarlikla 700 TL e almayi deneyiceğim. Tabi bayinin elinde varsa (henüz aramadim). Ellerinde yoksa İgman beklemeye devam.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

Bu bisiklet hakkinda yorumlariniz nelerdir tavsiye eder misiniz? Bi de ayni modelin SRD si var. Onun hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim.

Teşekkürler

2. karacasus Üye

srd olan modelini de düşünmeden alabilirsin. tek farkı aynı seviyede shimano yerine sram ve avid kullanmışlar. Eşimde ng255 srd var. sram komponentlerden çok memnun.

kilo olarak bakarsanız srd olan sd olandan daha hafif hatta :)

her iki modelden de memnun kalacağınızı düşünüyorum. giriş seviyesinin üzerinde modeller her ikiside.

şimdiden hayırlı olsun. bol pedallar.

Sadık Öz bunu beğendi.
  3. zapotek Yeni Üye

Süper bi bisiklet bence çok kullanışlı.

Sadık Öz bunu beğendi.

Sadık Öz Üye

O zaman akşama dogru konusuyum bayiyle ellerinde varsa şansimi deniyim :)

Yorumlariniz için Teşekkürler

5. Ömer aydogan Yeni Üye

ikisinide alabilirsin, tabii 700 tl ye verirlerse:) doğru seçim üzerindesin.