Salcano Ng303 SD

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Arkadaşlar Salcano nun 2009 yılnda çıkardığı biskletlerden biri olan Salcano Ng303 SD hakkında ne düşünüyorsunuz.Sizce nasıl bir bisiklet artısı ve eksisi ile görüşlerinizi bildirirmisiniz.

Scudo

nime

Daimi Üye
Tepki
78
@ufuk_

Valla daha çok yeni bir bisiklet ama AĞIRLIK VE MAZLEMELER GAYET İYİ ;)

• Beğen
Tepkiler: ufuk_

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@ufuk_

Genelde 2009 Salcano üst modellerrin fiyat-kalite oranı çok yüksek.. Donanımlar zaten ortada. 450 EU civarlarına dünya markalarından böyle bir bisiklet almak mümkün değil..

Bütçenin içindeyse kesinlikle tavsiye edilir..
3 kadro boyu da var.. Daha ne olsun !..

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
Ben Üst Modellerin Tamamını Dün Katalogdan inceledim ve hepsi Gürsel Abinin söylediği gibi Fiyat/Performans olarak gerçekten beklentilerin üzerinde...
Bravo Salcano...Kimse Salcano'nun 2009 modellerine bakmadan karar vermesin;)

• Beğen
Tepkiler: tugche ve ufuk_

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Yani alınabilir güzel bir bisiklet. sizde bilgili kişiler olarak beğendiyseniz sorunda yok demektir zaten.Birde kafamı hep kurcaladı astroya disk fren takmak için ayrı bir masraf etmek gerekirmi uyumlu yeni jant vb. gibi

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
astro ile ng 303 arasında cok fark var gerek kadro gerek donanım acısından ıkıside farklı tercıhlere hitap ediyor

• Beğen

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
evet biliyorum astroyu başka bi tanıdık sorduda onun adına sorayım dedim zaten.Disk frenli istiyor ondan forumdakilere danıştım takılırmı astroya diye..

placan

Daimi Üye
Tepki
168
Kısa zaman önce neredeyse istanbul'daki tüm bisiklet markalarının 1000 liraya kadar olan modellerini gören biri olarak söyleyebilirim ki; ng303 -ki 899,00 TL peşin. daha da iner bile :)- kadar fiyatina göre sana bu kadar kaliteli malzeme sunan yoktur. Hele ki hidrolik diskli bir model neredeyse bulamazsin.

• Beğen

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
@placan

evet forumda kullanılar malzemeye göre fiyat ucuzluğundan çok da bahsedildi gerçekten buda kendine çekiyor insanı

placan

Daimi Üye
Tepki
168
üstelik hidrolik kilitlemeli maşası var ki mekanik kilitlemeli bir model kullansaniz benim gibi o hidrolik kilidin ne kadar iyi bir şey olduğunu anlarsınız :)

• Beğen

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
@placan

yorumların için sağol şekil olarak ta güzel bir bisiklet değilmi.Sizce nasıl??

placan

Daimi Üye
Tepki
168
(link)

Siyah-Kırmızı ve her tarafında Ritchey yazıyor daha ne olsun :)
Benim kardeşimin takıntılarından dolayı aldıramadım ama kendime alacak olsam kesinlikle seçerdim. Hele de bütçe bu civarlardaysa.

• Beğen

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bu fiyata hidrolik diskli bir bisiklet tabii ki harika. Benzer özellikte bir bisiklete kadrosu ömür boyu garantili diye 1200 lira vermeye gerek yok. Yalnızca ön ve arka aktarıcıları değiştirirseniz daha rahat edersiniz mesela alivio olabilir. Alırken söyleyin üzerine braz fark verin alivio alın derim.

• Beğen

alizafer

Üye
Tepki
2
@ufuk_

işin teknik yönünü bilen biri olarak,ng303sd fiyatve malzemesi ile doğru orantılı iyi bir bisiklet.ilerde isterseniz grup yükseltmeye de değer kanımca..

• Beğen

alizafer

Üye
Tepki
2
@ufuk_

görüntüde çok güzel,siyah rengi daha albenili.14,16,18 inch tercih leride var

• Beğen

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum.Böyle şeyler duymak insanı rahatlatıyorda :D.Birde bayilere gelmişmidir bu bisiklet acaba??

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Arkadaşlar İstanbul da oturuyorm bu bisikleti nereden alabilirm.Salcano nun sitesinde birtek Bakırköyde bir bayi gösterilmiş acaba oraya gelmişmidir? Yada varmıdır başka bildiğiniz biryer

placan

Daimi Üye
Tepki
168
@ufuk_

İstanbul / Sarıyer
ÜNVAN : MESUT BİSİKLET-SAADETTİN ÇELİK
ADRES : NALBANT ÇEŞME 1.SK NO:3 KAPALI SPOR SALONU KARŞISI
TEL : 0542 299 0575
FAX : 0212 271 28 12

Ararsin sorarsin var miymis ellerinde model ne zaman gelirmis vb.

• Beğen

bayramakgul

Aktif Üye
Tepki
92
su ana kadar istanbulda metin bisiklet bakırkoy ve sirkecide anadolu bisiklet bu bisikletten spars verdiler onumuzdeki hafta onlarda olacak karsı tarafta oturuyorsanız yesil bisikletle kontak kurabilrisiniz cevap alamazsanız bizi arayabirsiniz 0212 5970806

• Beğen

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Ben avrupa yakasında oturuyorum.Heralde metin bisikletten alıcağım.Umarım gelmiştir oraya.