salcano NG255 SRD Siyah

hhhhhha

Üye
Tepki
18
Bugun bisikletimi teslim aldım...

Güzel fakat giderken önden sesler geliyor jant sesi sandım...sonra bisikletçiye gittiydim lastikleri şişirmek için...gittiğim yere sordum nerden geliyo diye disklerdendir dedi. Bİlmiyorum belki ilerde açılır...ayrıca 30 gün sonra teknik servis bakımı var sanırım ordada bakarlar sorunu varsa....:)

(link)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: aLi D0ĞAN
Scudo

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Hayırlı olsun çok güzel bir tercih olmuş.Çıkan ses balataların diske sürtmesindendir çok büyük bir ihtimal.Benimde başımı ağrıtmıştı zamanında bunlar ama gördüm ki ayarlaması çok çok basitmiş:)Burada anlatırım ancak elinizde uygun alyan takımı varmı?

• Beğen
Tepkiler: hhhhhha

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
disk fren bu açılır diye bişey mi var motoır değil ki bu modifiyeci kardeş 30 günü bekleme götür servise ilgilensinler bence o gıcık sesle binilir mi bisiklete

A

Adrenaturex

Misafir
bende katılıyorum 30 gun boyunca cekilmez aynı sorun bizim arkadastada da oldu ..

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
çok süper bi seçim bence
rotordan gelen ses için çözüm de fren balatalırının olduğu adaptörü kadroya bağlayın vidaları gevşet. freni bir iki kere bas sonra basılıyken üstüde altıda eşit olarak sık..
sonra birazık gevşetip ince ayar yapabilirsin ben öyle yapıyorum...

tam bi XC makinası tü tü tü tü maşallah nazar değmesin:D

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Benimki 303srd modeli,Akın bisiklet var vişnelikte disk fren ayarı bilmediğim ilk günlerimde ücret almadan yapmışlardı fren ayarlarını ordan öğrendim bende nasıl yapılacağını;)

• Beğen

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
bu arada samet arkadaşımızın bisikletini görme şansın varsa eskşehirde denk gelirseniz bi bak bakalım ne gibi bi değişikliklikler var:D
(söyliyim yürek dayanmaz:D)

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
@gvenc_mtb

Maşa değişti sadece ne yüreği güvenç kardeşim:) Jantlarda değişiyor birkaç güne o kadar şimdilik

Sefa Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
1.662
Hayırlı ugurlu olsun disklerdeki ses tekerleri takmadan frene bastıysanız olur :) Yanı boşa sıkarsınız sıktıgınızdada sıkıştırma yapar ve doğal olarak oda ses yapar bir bısıkletıcıye goturup baktırmanız iyi olur sızın ıcın :)

hhhhhha

Üye
Tepki
18
SAğolun arkadaslar...

Yas 16 boy 1.75

kadroyu 16 verdiler 18 inc kalmadı dediler...iyimidir?

Tepki
10
bende senin aldığın yerden aldım hatta senin bisikletide gördüm geldiğinde önce bende senin modelden alacaktım 18 inc yok denilince 303 aldım.

• Beğen

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
1.75 boyuynz var daha niye 18 arıyorsunuzki.

18 alsaydınz kıvrak ve atik olamayacaktınz.
benimde boyum 1.78-1.79 bişey ve 16'' kullanıyorum ve bazen rahat edemiyorum kıvra hereketlerde bulunamıyorum sonucunda da bi ağaca takılıp jkalıyorum:D
uzun yol yapıcaksanız belki... ama arazi ve yariş diyosanız 16 sizin için ideal...

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
913
Bisiklet
Focus
Bencede bendede 255 srd var 1.80 boyun var aslında 18 inch uygun ama 18 alsaydım bu kadar iyi olabiliceğini sanmam.Hayırlı olsun güle güle kullan.

• Beğen

hhhhhha

Üye
Tepki
18
@morrisonhotel

303sd/srd yok dediler sipariş etceğimiz zaman :boese157:

Hayırlı olsun bisikletiniz...:)