Salcano NG 350 hakkında bilgi

tanerm

Üye
Tepki
3
Değerli forum üyeleri, yaz için bisikletimi yenilemeyi düşünüyorum. İhtiyaçlarıma uygun bir bisiklet arıyorum. Salcano firmasının iki bisikleti ilgimi çekti NG 600 ve NG 350 ancak NG 350 bütçemi biraz zorlayacak. Bu bisiklet hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca diğer markalardan da tavsiye edecekleriniz olursa iyi olur.Sağlıcakla kalın sevgiler...

Scudo

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
bisiklet hakkında fazlaca bir bilgim yok..ama şahane bir model..az jant telleri, kadro yapısı çok güzel bir görünüm katmış...shimano ön disc fren,arka vites altus,vites kolları acera.birde yeşilbisiklette((link)) peşine iki taksit,(599 ytl) ya da 644 ytl ye 8 taksit imkanı var..

http://www.salcano.com/tr/img/big/ng350.jpg

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Selam
Fotoda ön disk Shimano değil ama aslında Shimano markadır. Bisiklet oldukça hafif..Kullanacak olanın boyu da 1.75-1.85 civarıysa uyar..
Selamlar
Gürsel

• Beğen
Tepkiler: rebelboy_52

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
bugün gittim gördüm bisikleti...enfes bişi..kadro yapısı çok hoş...tavsiye olunur;)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
abiler ablalar...ng 350 ile Xaos arasında kaldım...hangisi iyidir..?

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
oncelıklı olarak bızde alırken kron ıle salcano arasında bıraz tereddut yasamadık degıl saygı deger arkadaslar... salcano ıyı bır secım oldu bızce gayet ıyı tavsıye edılır .. bız salcano surucusu olarak memlun ve bahtıyarız.salcano nun uzerınde ufak bır oynama ıle ıyı yerlere geldı dıyebılırız..ozelıklık ve ıncelık olarak soyle sırayalabılırım
on dısk shımano*arka aktarıcı acera*vıtes kolları acera*on ayna kol deore xt*24 jant cıft celık krom tel*orta gobek rulman deore(tabı ne kadar dayanır bılmem)*24 vıtes*12kg suan ıcın ;) arkadaslara tavsıye edılır onder ve ozgur den sevgıler saygılar....

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
abi o aynakolu da takarsak artık bisiklet 900ytl'ye doğru çıkıyor.. :D

bu arada ben birazda bisikletle merdivenlerden ve kaldırımlardan hiç inmedeb atlamayı seviyorum..ng 'nin jantlar buna dayanabilir mi? yada ben bu huyumdan vazgeçecem gibi gözüküüyor..

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Dayanır da 1000 tane faktör var..Lastik havası, boyutu, tel gerginliği,yere iniş açın, senin ağırlğın, becerin vs vs........

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
evet.lastik havaları full olur.boyutu verken neyi kasdettin anlmadım.teller akorlu (tam takır yanı) yere iniş açın o an ki duruma göre değişiyor..68 kilo filanım..beceriksiz bi adam değil.gördüğün her merdivenden çok rahat inebiliryorum.( istisnalar hariç ) :D

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Boyutu derken şunu kastettim: 26 X 1,25 de lastik var 26 X 2,50 de. Bunları yanyana koysan Laurel ve Hardy gibi durur..Orjinal lastik oldukça kalın.. (2,35 sanırım)
Becerekli biri olduğuna göre sağlam kalır ama bir şey olursa garanti kapsamına yine de girmez..Çünkü merdiven-kaldırım inmek garanti kapsamında değildir..

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
teşekkür ederim.o zaman merdiven ve kaldırımlardan inmekten vazgececem..ama benim en kısa zamnada pisiklet almam lazım....

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
zoom kullanıyor ama hangi modeli orasını gürsel abiden öğrenebilirsin...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
sitesine baktım orada da ZOOM alüminyum amortisörlü ön maşa yazıyordu..
o_dilaver kullanıcısı olarak yada gürsel abi ticarethane sahibi olarak bu konuda bilgi verebilirler.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
ama ben ng 350 'yi kullandım..( 15 dk olsada :D ) gayet iyi çalışıyor...yanı benim şahsı görüşüm iyi bi maşa..ama ayarlanabilir bişi o bisiklete yakışırdı valla..RST omega gibi

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

O bisiklette Zoom marka ayarsız bir amortisör var. Mat siyah üzerinde kabartma ZOOM yazısı olan.. Malesef model numarası falan yok. En basit 1/8 yaylı tip bir amortisör.. Travel'ı da 70 mm.yi geçmez.. Arkadaşlar bu fiyata daha iyi bir amortisör beklemeyin..
Gürsel

mustafa

Üye
Tepki
0
ben birçok model gördüm ama bütçeme göre birşey bulamadım. 400 milyon civarında birşey arıyorum. istediğim tip ng350 gibidir. bana hangi bisikleti önerirsin gürsel abi.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Bu fiyatlara Kron XC 1000 21v. var ama Drag'lara da bakmak lazım..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşım ben bugün salcano ng 350 aldım.bisiklet oldukça hafif ve disk fren performansı oldukça mükemmel.bence bütcen müsaitse hiç düşünmeden bu bisikleti al derim ama seçim senin.ama bütceni de çok sarsma.

goLdenskuLL

Aktif Üye
Tepki
52
bir arkadaş yaklaşık 1 ay kadar önce uzun araştırmalar sonucu, 450 ytl ye drag ontario 21v almıştı. arama yaparsanız bulabilirsiniz sanırım.