Salcano NG 303 SRD Modeline Dikkat(!)

Konu, 'Salcano' kısmında en.aras tarafından paylaşıldı.

1. en.aras

en.aras Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bu gün, akşam üzeri teslim aldığım bisikletimde "full sram x5 set" olmasını beklerken; çeşitli telefonlar, bağrışlar - çağrışlar sonucunda, 2011 model 303 srd'lerde arka dişli takımını "sram x4" olarak piyasaya sürülmüş olduklarını öğrendim.

Önceki senelerde üretilen bu model x5 setiyle üretilmiş ancak bu yıl, arka dişli takımının ve aktarıcının x4 olmasına karar vermişler. Yaklaşık 50TL'lık bir fark olmaması açısından x4 arka aktarıcı takarak fiyatın artmamasını sağlamışlar.

Dağıtımcı ile ben de konuştum ve katalog üzerindeki bilginin eski olduğunu ve bu yıl için geçerliği olmadığını söyledi. Bir hata olduğunu da ekledi.

Sizin çevrenizde böyle bir sorun yaşayan bir tanıdığınız var mıdır? Ya da fikri olan?

2. Caner Çelik

Caner Çelik Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Akşam eve gittiğimde kontrol edeceğim üzerinde hangisinin olduğunu.

3. Yusuf Taş

Yusuf Taş Yeni Üye

Seviye:
    ben de 2010 ekiminde ng 255 srd aldım. Katalogda sram x7 full set yazıyordu, ancak geldiğinde ön vites değiştiricinin x-5 olduğunu gördüm, bisikleti önce teslim almadım sorunun çözülmesi için, fabrikadan aradılar ve tüm 255 srd lerde böyle olduğunu söylediler başta tatmin olmadım. Ancak bisikleti gördüğümde aşık olduğumdan ve x5 ve x7 arasında 1 avro fiyat farkı olduğundan kendi kendime ikna oldum. Ayrıca belirtmek isterim bisikletimden çok memnunum.

4. koray_can

koray_can Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende 240 srv modeli için böle sorunlar yaşadım.ön attırıcı katologda başka gözüküyordu bisiklet gelince başka o an ellerinde o varmışmışta katologda göstermelik oluyormuş ama parça bile istesem o model için üzerindeki parça gönderilmiş biton şey...insan kuşkulanıyor birde ben bisikletimi kargo ile aldım gidip görmeden değiştirildimi alındımı şüphelendim ilk baştan...çok saçma ozaman siteyi değiştirin dedim..

5. AyberkZeybek

AyberkZeybek Aktif Üye

Seviye:
    Salcano Birşeyi Tam Yapsa Şaşıp Kalcam Artık Ya

İlginizi Çekebilir

MVI_1501-2_thumb.jpg
@Hüseyin Çelebi,@Bahadır Gürel bey pınoneer markasının ürettiği iki bacağın ürettiği gücü ayrı ayrı ölçebilen, ve pedalın hangi konumunda bacakların ne kadar güç ürettiğini göstererek ölü...
sinüzit.jpg
Bu konuda internet üzerinden istemediğiniz kadar bilgiye ulaşmanız mümkün. En basit hali ile korunma önlemleri alıntı yaptığım yazıda açıklanmış.. Özetle nezle olmamanız, üşütmemeniz ve her...