Salcano NG 303 SRD Modeline Dikkat(!)

Konu, 'Salcano' kısmında en.aras tarafından paylaşıldı.

 1. en.aras

  en.aras Yeni Üye

  Kayıt:
  3 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  16
  Beğeniler:
  9
  Şehir:
  Istanbul-Kartal
  Bisiklet:
  Salcano
  Seviye:
  Bu gün, akşam üzeri teslim aldığım bisikletimde "full sram x5 set" olmasını beklerken; çeşitli telefonlar, bağrışlar - çağrışlar sonucunda, 2011 model 303 srd'lerde arka dişli takımını "sram x4" olarak piyasaya sürülmüş olduklarını öğrendim.

  Önceki senelerde üretilen bu model x5 setiyle üretilmiş ancak bu yıl, arka dişli takımının ve aktarıcının x4 olmasına karar vermişler. Yaklaşık 50TL'lık bir fark olmaması açısından x4 arka aktarıcı takarak fiyatın artmamasını sağlamışlar.

  Dağıtımcı ile ben de konuştum ve katalog üzerindeki bilginin eski olduğunu ve bu yıl için geçerliği olmadığını söyledi. Bir hata olduğunu da ekledi.

  Sizin çevrenizde böyle bir sorun yaşayan bir tanıdığınız var mıdır? Ya da fikri olan?
   
 2. Caner Çelik

  Caner Çelik Yeni Üye

  Kayıt:
  19 Mayıs 2011
  Mesajlar:
  43
  Beğeniler:
  20
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Salcano
  Seviye:
  Akşam eve gittiğimde kontrol edeceğim üzerinde hangisinin olduğunu.
   
 3. Yusuf Taş

  Yusuf Taş Yeni Üye

  Kayıt:
  23 Ekim 2010
  Mesajlar:
  26
  Beğeniler:
  11
  Şehir:
  Bodrum
  Seviye:
  ben de 2010 ekiminde ng 255 srd aldım. Katalogda sram x7 full set yazıyordu, ancak geldiğinde ön vites değiştiricinin x-5 olduğunu gördüm, bisikleti önce teslim almadım sorunun çözülmesi için, fabrikadan aradılar ve tüm 255 srd lerde böyle olduğunu söylediler başta tatmin olmadım. Ancak bisikleti gördüğümde aşık olduğumdan ve x5 ve x7 arasında 1 avro fiyat farkı olduğundan kendi kendime ikna oldum. Ayrıca belirtmek isterim bisikletimden çok memnunum.
   
 4. koray_can

  koray_can Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  25 Mayıs 2011
  Mesajlar:
  637
  Beğeniler:
  216
  Şehir:
  kocaeli
  Seviye:
  bende 240 srv modeli için böle sorunlar yaşadım.ön attırıcı katologda başka gözüküyordu bisiklet gelince başka o an ellerinde o varmışmışta katologda göstermelik oluyormuş ama parça bile istesem o model için üzerindeki parça gönderilmiş biton şey...insan kuşkulanıyor birde ben bisikletimi kargo ile aldım gidip görmeden değiştirildimi alındımı şüphelendim ilk baştan...çok saçma ozaman siteyi değiştirin dedim..
   
 5. AyberkZeybek

  AyberkZeybek Aktif Üye

  Kayıt:
  15 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  115
  Beğeniler:
  41
  Şehir:
  Denizli
  Seviye:
  Salcano Birşeyi Tam Yapsa Şaşıp Kalcam Artık Ya
   

İlginizi Çekebilir

MVI_1501-2_thumb.jpg
@Hüseyin Çelebi,@Bahadır Gürel bey pınoneer markasının ürettiği iki bacağın ürettiği gücü ayrı ayrı ölçebilen, ve pedalın hangi konumunda bacakların ne kadar güç ürettiğini göstererek ölü...
sinüzit.jpg
Bu konuda internet üzerinden istemediğiniz kadar bilgiye ulaşmanız mümkün. En basit hali ile korunma önlemleri alıntı yaptığım yazıda açıklanmış.. Özetle nezle olmamanız, üşütmemeniz ve her...