Salcano Ng 30 Slx Nasildir

Tepki
3
ArkadaŞlar Sİzce Salcano Ng 30 Slx Nasil Bİr Bİsİklettİr.kadro Olarak Ve Genel Olarak.saglamlik Bakimina Nasildir...tavsİye Edİlİrmİ.bİlgİsİ Olanlardan Bİlgİ Almak İsterİm

Scudo

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@bilal kuloğlu
O bisikletin Deore'li olanını abime yolladım.
Bizde satışta SLX li olanı da var. Deore'lisi 1.600 TL (Nakite %10 indirim
veya liste fiyatına 12 taksitle satılıyor)
O bisikleti arazide çok kez kullandım. Hiç bir sorun yok. Kadronun rijidliği süper.. Denge müthiş..Sanki altımda 8-10 bin TL lik bir bisiklet varmış gibi..Vee en önemlisi bisiklet çok hafif.

Bu fiyata bu donanımla başka hiç bir bisiklet alamazsınız.. Üzerindeki Ritchey'ler ve Shimano'lar bisikletin satış fiyatıyla aynı!!. 900 EU civarlarına başka markalarda ancak Deore'li bir bisiklet alınabilir, üstelik üzerinde 1 tane bile Ritchey bulamazsınız. (Ritchey donanımı başka markalar ancak 4-5 bin EU'luk bisikletlerde kullanabiliyor.)
Almayı düşünüyorsan doğru bir karar olur..

Selamlar..

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
Diğer bisikletler kadar kaliteli olduğunu bende söyleyemem.
Ama o fiyata o özellikte başka bisiklet bulamassın :)

• Beğen
Tepkiler: Bisikletgazetesi

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@Muzaffer Yılmaz
Neden acaba? bir önyargınız mı var? Siz son Salcano'ları hiç gördünüz mü?
Sitelerini ve donanımları bir inceleyin, görürsünüz.. Başka söze gerek kalmaz..

• Beğen
Tepkiler: sadıkumut
Tepki
3
sagolun bende gördüm ve düşündüm bilgi almak istedim...üzerindekilerin iyi oldugunu biliyorum ama komple ileriye yönelik saglamlık saglarmıki.hep asfalt veya düze yol olmacak dag yolu topraklı taşlı yollarda kadroda sorun olurmuki..bu önemli..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
2009 yılında full slx Salcano bisiklet aldım ve yaklaşık 1.5 yıl memnuniyetle kullandım.Almayı planladığınız bisiklet fiyatına göre sunduğu donanım ile alınabilecek kaliteli, iyi bir alternatiftir.

Geçtiğimiz yaz Salcano kadromu küçük geldiği için değiştirdim.Değişimin yapıldığı yerde bisikletimi gören biri ''bisikletin iyimiş ama kadro kötü'' gibi bir cümle sarfetti, benim de moralimi bozdu.Siz Salcano'yu kötüleyenlere aldırış etmeyin.500 tl. ye bisiklet alıp ta sonra markayı kötülemek kolay.Specialized marka bir bisiklette maşa problemini gördükten sonra ben hiçkimsenin söylediğini umursamam.

Eğer bisikleti amacının çok dışında şartlarda kullanmayacaksanız sorun yaşamazsınız.Daha önce tourney vb. sınıf çekiş sistemi kullandıysanız özellikle slx lerden çok memnun kalacağınızı garanti ederim.

Cahit Türk

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
Gürsel abinin yorumlarına katılıyorum. Bu donanım bu fiyata başka markada yok.
Ben de 2009 Salcano NG 101 SRD (full X9) kullandım ve kadrodan gelen çıtırtılar, yağı eksik Tora maşa yüzünden hiç tat alamadım ve sattım. Ancak 2010da ciddi iyileştirmelerde bulundular. Önyargıların birçoğu 2009 ve önceki yıllardaki bu kusurlu bisikletleri yüzünden oluştu. Yani yok yere önyargı oluşmuyor. Bir de 2. elde Salcano bir sedona, scott gibi olmuyor, fazla rağbet görmüyor.

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Salcano ya karşı ön yargı olması daha önce tartışıldı, genellikle garanti, yetersiz ve bilinçsiz bayiilerden yakınılmış. İstersen bir bak ;) (link)

taha emre

Üye
Tepki
2
benim de aklımda bir salcano almak var. insallah bir kaç ay içerisinde de alacağım.
eğer istanbul'da yaşıyor isen bisikletin serivisiyle alakalı olarak bir sorun yaşayacağını sanmıyorum. salcano'lar küçük illerde motorsiklet tamircilerine emanet edilmelerine rağmen istanbul'da oldukca güvenilir yerlerden bazıları satıyor salcano'yu ve serviste bu yerlerde sorun yasayacağını sanmıyorum.
fiyat olarak donanımlarına bakınca oldukca avantajlılar.salcano ng 020 x9'a da bakmanı öneririrm. kadrosu benm daha cok hosuma gitti.

• Beğen
Tepkiler: Gürsel A.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@gürsel

Bencede bu bisiklet önerimdir kadrosunu iyi diye duyum aldım :in:

halil

Üye
Tepki
50
bısıkletı salcano fuarında yakından ınceleme fırsatı buldum.
kadro dızaynı,ekıpmanları ve malzemelerı ıle harıka bır bısıklet kendı sınıfında.
ve salcano 'nun bu yıl contınental dısladtıklerı ıle calısması da ayrıca harıka bır durum.
tavsıye ederım.

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
@burçin öner

Kaç paraya verdiniz? 2binliranın altına pazarlıkla ben de almak istiyorum bu modeli. Pazarlığa başlıycam yakında :)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Salcano 303 srd kullanıyorum ve müthiş sadece ürünü satan bayìì ve servisler kötü!

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Sıkıntı belli.Kötü servis koşulları :)

Mustafa Mus

Daimi Üye
Tepki
86
255SD modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Liste fiyatını baz alınca o paraya daha kaliteli ve güzel donanımlı bir bisiklet almak mümkün mü?

Tepki
7
@SerkanNamazcı

siirte kalıyorum salcano bayi ve servisi gayet iyi memnunuz 5 parmak bir değildir teşekürler iyi forumlar:in: