Salcano Ng 030 Slx

Tepki
5
Arkaşlar aranıza yeni katılmaktan çok mutluyum. Ben aslında bisiklet işinden fazla anlamam ( yani hiçe yakın :) ) Bisiklet almamın sebebi fazla kilolarım ve umarım vericem o fazlalıkları. Gelelim asıl konuya; SALCANO NG 030 SLX aldım çarşamba günü elime geçicek. Bisikletim elime geçer geçmez fotoğraflarını ekliyeceğim. Umarım iyi bir bisiklet almışımdır. Düşüncelerinizi bekliyorum. Herkeze iyi forumlar.

Saygılar.

Scudo

Burak Ark

Daimi Üye
Tepki
23
Güle güle kullanırsın inşallah hayırlı olsun. Güzerl donanımları var.

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Şu an belki de Türkiyede satılan en mantıklı bisikleti aldınız. Güle güle kullanın.

Tepki
89
benim brz daha param çıksa alacağım bisikletti:) hayırlı olsun güzel gerçekten.kilo konusuna gelince ben de aynı dertten muzdaripim ama 10 km kullanmakla pek bi faydası olmayacak bu işin.şehir dışı tecrübe işi şehir içiyse dur kalktan ibaret.arka tekeri kaldıran aparatı nerden bulabilirim acaba? bazı filmlerde görüyorum evde yüksek hızda pedal çalışıyor fena fikir değil gibi.

Tepki
47
Sağlam bir bisiklet almışsın arkadaşım. Hayırlı olsun.

Aynı nedenle bisiklet almışız. :D Umarım yaz sonunda fazla kilolarımızı atarız... :)

Fotoğrafları bekliyoruz...

Bu da benim Salcom... ;)

(link)

dalyan öner

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Merida
Hayırlı olsun dostum iyi günlerde kullanman dileğiyle:)

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Güzel bisiklet Seçmişsiniz Güle güle kullanın

Tepki
5
Sirkeci Yurt Bisiklet Köksal abi ve İsmet'e çok teşekkür ederim. Bisikletim profosyanel insanlar tarafından toplandı. Salcano servis eksikliği demek ki yerine göre değişmekte. Ellerine sağlık diyorum ve buyrun canavarımın resimleri.

(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)

Tepki
5
Evet ilk Kadıköy-Ümraniye seferini yaptım. Herşey çok güzeldi ama sele biraz canımı acıttı. Rahat bir sele önerisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
ilk resımdede oyuncu bır unluyu yakalamısınız ısmını tam cıkaramadım ama tanıdık bır oyuncu.

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Resimlere baktımda.. tekrar hayırlı olsun :)

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
İlk resimdeki sağ taraftaki eski bir tiyatro oyuncusu,güle güle kullanın,sirkeci yurt bisikletten bende aldım bisikleti o tamiratı yapan kişide yarışçı iyi bir insandır :) selenin maddi değeri iyi bence çıkarmayın elinizden,tayt aldığınızda sorun ortadan kalkacaktır.. Hayırlı olsun iyi forumlar

Onur Eryaman

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Sedona
Hayırlı olsun. O fiyata alıp alabileceğiniz en iyi bisiklet. Çok mantıklı bir iş yapmışsınız.
Kazasız sürüşler dilerim. :)

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
İyi günlerde bol bol pedallar dilerim :)

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Uzun zamandır bisiklet kullanmamışsanız ya da farklı yapıda bir selede kullandıysanız selenin ağrı yapması normal. 1-2 hafta içinde alışırsınız :)