Salcano NG 030 SLX-Salcano NG 030 X7

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Salcano NG 030 modelinin SLX ve X7 donanımlısı arasında kaldım.Sizce slx fazladan vereceğim parayı hakeder mi? Forumda okuduğum yorumlara göre X7 ve SLX arasında pek fark yok.Bisikletlerin ağırlıkları ise SLX 11.6kg , X7 ise 11.9kg. Ağırlık bilgilerini internetten herhangi bir siteden aldım.Kendi sitesinde yazmıyor.Aradaki 300gr fark fiyat farkına değer mi?
NOT:Salcano NG 030 SLX: 1810 TL
Salcano NG 030 X7 : 1660 TL

Scudo

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
slx malzemelerı kullanma sansı buldum. gayet ıyı ben senını yerınde olsam slx olanları alırdım genede sen bılırsın kardes

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yorumunuz için teşekkürler.Slx bana da cazip geliyor.Ama fiyat farkı az değil.Fiyat farkına değerse veririm.Başka yorumlarıda bekliyorum arkadaşlar.Lütfen yardımcı olun..

Cem Helimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
126
ıkıncı el full xt bisikelt alabılırsın nakıt mı alacan sen bisikletı bızım bı arkadasda vardı cooook temız hatta

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
İkisi arasında çok bir fark olacağını sanmıyorum ama slx i tercih ederdim ben. Aynakol olarak daha iyidir, hem de ikinci elde x7 lerden daha iyi gidiyor sanki. Bir de almışken az da olsa iyisini almak daha iyidir.

Burak Ark

Daimi Üye
Tepki
23
Doğrusu bence bu kadar para vermişken aradaki fiyat farkı bence çok az. Almışken slx al deim ben.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Herkese teşekkür ederim.Öncelikle bir arkadaş 2. el full xt alabilirsin demiş.Ancak bu kadar para veripte 2. el almak çok cazip gelmiyor. Bu yüzden sıfır almak istiyorum.Çoğunluk aradaki fiyat farkının az olduğunu söyleyip slx almanın daha mantıklı olacağını savunmuş.Büyük ihtimalle öyle yapacağım.Aslında slx ile x7 karşılaştırmamdaki bir neden de sram'ı merak etmemden ötürü.Daha önce hiç sram kullanmadığımdan dolayı merak ediyorum aslında.Ama mantıklı olan neyse onu alacağım.Herkese çok teşekkür ederim. Bisikleti nakit olarak alıcam bu arada.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hatırlamıyorum.Ancak salcano bölümünde ağırlıklar ile ilgili bir konu var aynısı orada da yazıyor.