salcano mu bianchi mi whistle mi ?

Tepki
0
kararsızım şu aralar çok fazla forumunuzu okudukça daha da kafam karışıyor.
700-750 liraya kadar önerebileceğiniz bir bisiklet olabilir mi acaba ?
Şu aralar başlıktaki üç markayı inceliyorum ama önerilerinizi dikkatle inceleyeceğime emin olabilirsin.
Şimdiden teşekkür ederim.

Scudo

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
Bunlar içerisinde en uygunu salcano olur ama genelleme yapmakta yanlış olur. Bianchiyle whıstle arasında pek bir fark yok hatta bir modelin aynısını iki firmada kendi ismiyle piyasaya sürmüştü. Whistle bianchiye göre pahalı diyebiliriz. Bu forumda birçok kişiye sorsan bianchinin sunduğu donanıma göre fazla fiyat koyduğunu söyler ama bu üst modellerde geçerli değil. Kadro sağlamlığı olarak bianchi daha güvenilir denebilir ama çok da fark olmaz aralarında artık hepsi benzer teknoloji kullanıyor.

Verdiğin fiyat aralığında salcano ng 303 sv var ben bu bisikleti yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Oldukça memnunum. Birkaç kere vites ayarı yaptırmaya götürdüm ki bu çok doğal.

Gene aynı fiyatlarda sedona 711 v modeli tercih edilebilir kullana birçok kişi memnun olduğunu söylüyor.

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Salcano Ng303 Srd bu yılın en iyi fiyat/performans oranına sahip bence.Erdoğanlardada indirime girmiş 850 liradan 650 liraya düşmüş :) Bu fırsat kaçmaz bence.

Tepki
25
benim şimdi söyleyeceğim markaya "bu ne şimdi" diyebilirsiniz ama, carraro diye arama yapmanızı tavsiye ederim. bianchi nin ürettiği güzel bir bisiklettir.

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
@ErsoyBulduk

Sarda bisiklette görmüştüm gerçekten renk uyumu süperdi bisikletin

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
@N.Erdem TUGRAHAN

650 ye mi düşmüş tüh ya ben o paranın daha fazlasına 303 sv aldım :(. Kalmaz 1 sene daha beklemeyelim dedik hata mı ettik :( :mad: ?

oinomaos

Üye
Tepki
4
Sedonaları hiç unutma derim. Oldukça çok tutuyor modelleri.
Parçalarının kalitesine güveniyorum. bianchi biraz daha marka adına olduğu için fiyatları azda olsa yükseliyor. 711 şuan 700 se aynısı bianchi de 800 dür (fiyatlar tamamen sallamadır). Markanın getirdiği bir fark var. Bu iki marka arasında kalırsan da parçalara o kadar takılma ikiside çok kaliteli ürün kullanıyor. Dış görünüşü ve sürüşü hoşuna gideni al. Yoksa işin içinden çıkılmıyor

• Beğen
Tepkiler: mathcup