Salcano Mtb Cup-Arnavutköy 06/05

Konu, 'Dağ Bisikleti Yarışları' kısmında Pelin tarafından paylaşıldı.

 1. Pelin

  Pelin Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  13 Mayıs 2005
  Mesajlar:
  572
  Beğeniler:
  452
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Felt
  Seviye:
  SALCANO MTB YARIŞ TALİMATI

  Federasyonumuzun 2012 yılı faaliyet programında yer alan “Salcano Mtb Cup” yarışı 06.Mayıs.2012 tarihinde Arnavutköy/İSTANBUL’da yapılacaktır.

  1-) Yarışmanın sporcu kayıtları 05.Mayıs.2012 tarihinde saat:16.00-17.00’ de Arnavutköy Belediyesi Toplantı Salonunda yapılacaktır. Sporcular GSGM lisanslarını ve Uci kategorileri için Uci lisanslarını kayıtlar sırasında teslim edeceklerdir. GSGM lisansı ve Uci lisansı olmayan yarışmacılar yarışmaya alınmayacaktır. Saat 17.00’den sonra kayıt yapılmayacaktır.
  Yarışımız Class-1 olup, Uci ödülleri Elit Erkek, U23Erkek ve Elit Bayan kategorilerine verilecektir.

  2-) Yarışmanın teknik toplantısı aynı tarihte saat:17.00’ de aynı yerde yapılacaktır.

  3-) Yarışmalara UCI kategorilerinde Elit Erkek, U23Erkek, Elit Bayan kategorilerindeki, ulusal kategorilerde ise Genç Erkek, U17 Erkek, U15 Erkek, Master Erkek, +40 Erkek, Yıldız Bayan, Genç Bayan kategorilerindeki Kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabileceklerdir. (Genç Erkek, U17 Erkek, U15 Erkek, Master Erkek, +40 Erkek, Yıldız Bayan ve Genç Bayan kategorilerinde en az 5 sporcunun katılması şartıyla yarış yapılacaktır.) Kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabileceklerdir.
  - U17Erkek ve U15 Erkek kategorisindeki sporcular beraber start alacaklardır. Harcırah ödemesi ayrı ayrı yapılacaktır.
  - Master Erkek ve +40 Erkek kategorisindeki sporcular beraber start alacaklardır. Harcırah ödemesi Master Erkek klasmanına göre yapılacaktır.
  -Kafile listesini Teknik toplantıda teslim etmeyenlere Harcırah Bordrosu düzenlenmeyecektir.

  4-) Yarışmalarda ;
  a) Toplantı saatinde bulunmayan antrenör ve sporcuların harcırahları, geldikleri güne göre yapılacaktır.
  b) Yarışmaya katılan sporculardan yarışmayı tamamlayan ilk %65'ine tam harcırah ödenecek olup bu oran dışında kalan sporculara ödeme yapılmayacaktır. (Yönetim kurulunun 18.04.2007 ve 8 nolu kararı)
  c) Ferdi olarak illerden katılan sporcuların yanında gelen idareci ve antrenörlere herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Ancak, Kulüplerin İl Müdürlüğü listesinde yazılan ve kategorilerde toplam 2’den fazla sporcusu harcırah almaya hak kazanan Kulüp antrenöre, harcırahları. (a) bendinde belirtilen sayıları aşmamak kaydıyla merkezi ödeme şeklinde yapılacaktır.

  5-) İllerden katılan ferdi sporcular ve Kulüp Takımları; bulundukları ilin Spor İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinin aslını Federasyon Görevlisine Teknik toplantı başlamadan vereceklerdir. Kafile listeleri harcırah ödenmesine esas olacaktır, kafile listesi getirmeyen illerin ferdi sporcuları ve kulüplere harcırah ödenmeyecektir. Harcırahlar; Kulüplerin ve ferdi sporcuların hesaplarına yatırılacağından, banka bilgilerini yanlarında getireceklerdir. (Banka Adı ve Iban Numarası)
  6-) Federasyonca harcırah ödenmeyen antrenör ve sporcuların yolluk ve harcırahları imkanlar dahilinde İl Müdürlükleri tarafından karşılanabilecektir.

  7-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında Milli Takım kıyafetlerini giymeleri yasaktır. UCİ K.3.1 maddesine istinaden, Sporcular kulüp adına koşuyorsa kulüp forması, ferdi koşan sporcu tek renk taşıyan forma giyeceklerdir. Kurala uymayan sporcuya start verilmez.

  :cool: Formalarında sponsor reklamı olanlar, Federasyona sponsorluk antlaşmalarını bildirmek durumundadırlar. Kulüpler ve ferdi sporcular, kayıt yapılırken sponsorluk antlaşmalarını Yarış Komiserine ibraz etmek zorundadır. Yarış Komiserine sponsor antlaşmasını ibraz edilmeyen forma ile yarışmaya başlatılmayacaktır.

  9-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında dünya şampiyonu renkleri taşıyan forma, tayt, aksesuar, vb. giysileri ve 2012 yılında UCI’a kayıtlı profesyonel bisiklet takımlarının formalarını giymeleri yasaktır.

  10-) 06.Mayıs.2012 tarihinde;
  a) 10.00’da Genç Erkek, U17 Erkek, U15 Erkek, Master Erkek, +40 Erkek, Yıldız Bayan, Genç Bayan
  b) 13.00’de Elit Erkek, U23 Erkek, Elit Bayan Startı,
  b) 15.00’de Kapanış ve Ödül Töreni, yapılacaktır.
   
 2. haceli yılmaz

  haceli yılmaz Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  3 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  636
  Beğeniler:
  532
  Şehir:
  istanbul
  Bisiklet:
  Sedona
  Seviye:
  ilk yarışı izlemiştim arnavut köyde cok heycanlı ve adranilin dolu bir yarıştı parkura diycek hiç bişey yok. katılımın bol olması ümidiyle.
   

İlginizi Çekebilir

Honest-Ads-Sports-Drinks.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2017-5-5_22-36-53.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
eat-more-protein.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...