Satıldı salcano kadro, maşa aynakol ve sele borusu

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında mücahit gündoğdu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mücahit gündoğdu

mücahit gündoğdu Yeni Üye

Seviye:
    slm bisiklet forum uyeleri elimde bulunan salcano ng250 16'' kadromu ustundeki shimano aynakol ile satmak istiyorum fiyat 100 tl . yıne bisikletimde bulunan rst gila t4 model maşami renk değişikliğinden dolayı satıcam masanin hç bi sorunu bosluğu yok v fren ve disk fren uyumludur istediğim fiyat 50 tl eğer düşunen olursa bisikletin tamamini 550 tl ye satabilirim , bisikletin fren-vites kolları , on aktarıcı , arka aktarıcı , fren ayakları ,on - arka gobekler deore dir . jantlat ace -19 çift katlıdır . lastıkler dha 1 aylık rubena 1.90 hem yol hem arazi lastiğidir , mtb olduğundan dolatı ufak çizikler mevcutdur fakat goze carpan çizik , vuruk ezik biyeri yoktur . ilgilenen arkadaslar msj atabilirler . 05387414567 vodafone numaramdan bana ulaşabilirsiniz . iyi forumlar...:)

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
GR_VillaOliveGrove_074-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.