Salcano İstanbul M

clİckless

Üye
Tepki
10
İsim
Yiğit Kaya
Bisiklet
Bianchi
Meraba arkadaşlar öncelikle Herkese merhabalar foruma yeni üye oldum. Soruya geçiyim, fotodaki bisikletten var elimde suan, bisikletime bir kaç değişiklik yapmak istiyorum arkadaki malzeme koyulan yeri çok nadiren kullanıyorum o yüzden çıakrtıcagım, sizcede çıkartıyımmı ? 2. soruma gelirsekde lastiğim yıprandı biraz buna lastik önerisi yapabilirseniz sevinirim..:)

Dosyalar

Scudo

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
Aah sedona istanbul ah

@clİckless eğerki bagajı kullanmıyor isen çıkartabilirsin tabilş hatta çamurlukarıda çıkarırsın bisikletin görünümü baya değişir, lastiğe gelirsek bütçen nedir en önemlisi o birde şehir içinde kullanıyorsun sanırım

clİckless

Üye
Tepki
10
İsim
Yiğit Kaya
Bisiklet
Bianchi
Aynen abi şehir içi kullanıyorum. Lastik başına maks. 60 tl ayrıabilirim..

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@clİckless ozaman cst markasının 1.5" luk bir lastiğini alsan süper olur hem fiyatlarda ucuz hemde seni üzmez ayrıca bence bagajdı çamurluktu falan çıkartma şekil duruyor ;)

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
@Güncemden hocam arkadaşın konuyu baltalamak gibi olucak ama :) mtb yol lastiği icin bi cst nin 1.90 lık patlamaya karşı zırhlı modelini tavsiye ettiler 55 tl fiyati var sizce nasil ?

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
@ATALAY16 bugüne kadar hiç cst kullanmadım aslında iki lastiğe 110 tl vermek yerine mesela schwalbe cx comp 2.0 gibi bir lastiği 130-150 tl arasına bulabilir ve çok daha uzun yıllar kullanabilirsiniz yada biraz beklerim derseniz bikecomponents.com sitesine bakın lastikler için ben dahil birçok arkadaş bu siteden alışveriş yapıyoruz sorunsuz ve türkiyeden daha ucuz :)

• Beğen
Tepkiler: ATALAY16