salcano istanbul m mi kron tourer mi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında hasan tuna tarafından paylaşıldı.

1. hasan tuna

hasan tuna Yeni Üye

bu ikisi arasında kaldım.kron 100 tl pahalı.dandik bir bisiklete biniyorum güzel birşey alayım istiyorum hangisini tavsiye edersiniz

2. emrahozkan

emrahozkan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    salcano city sport modeline de bakın...

3. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    genc-orta yaslarda isen salcano city sport al.gerci bisikletin yası olmaz istedigine binebilirsin:D buradan kastım daha hafif olması aksesuar bisikleti hantal yapar .prototip aksesuar takarsın.prototipler daha hafif ve istegin zaman cikarırsın.gösterdigin bisikletler cok klasik kaciyor.http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=994 bu bisikleti 800 e cekersen gayet guzel.aynakol iyidir.kompenanatlar.akıcı ve bisikletten cok zevk alacaksin.amartisörlü bisikletlerin özellikle kitlemeli lock-out olanı seciliyor.özellikle asfalt ve yokuslarda kitlemek gerekiyor gücü emiyor.orta amortisörlü tercih edilmiyor cift amortisör.zaten mtb lerde olan sistem ek bilgi.kötü aliskanlıklara bos yere para verilmesindense hem spor-saglık-iş yapiyorsun hic düsünmeyeceksin:D

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-26_14-15-1.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
upload_2016-8-24_10-42-14.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...