Salcano İstanbul m İle İstanbul dan Selamlar

alican3434

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar Salcano İstanbul M ile aranıza yeni katıldım öncelikle bisikleti uygun bir fiyata aldım gerçekten değdi bisikletimi internetten aldım birleştirmek için bikaç salcano bayiini aradık abimle ustam yok diyip geçiştirdiler en son bakırköyde ki metin bisikleti aradım buyrun dediler gittim gayet sıcaklardı 4 te hazır olur dediler tam 4 te ordaydım bisiklet hazırdı helal olsun süper zamanla çok uygun fiyata matara kafesi ve matarada aldım bugün floryadan yeşilyurta kadar gittim bisiklet gayet iyi sürüşü akıcı sahil bitmese daha da gidicektim buyrun buda benmim salcanom :)
(link)
(link)

Scudo

alican3434

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar çamurlukları çıkarsam acaba görüntü açısından daha mı güzel olur karar veremedim .s

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bence çıkarmayın bisikletin yapısı gereği çamurluk olmalı bence . Çamurluğu çıkarırsanız şehir bisikleti havası gider mtb kırması gibi bişey olur.

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Hayırlı olsun. Bisikletiniz çok güzel.
Salcano bence sadece şehir bisikleti yapmalı :) Gayet başarılılar .

alican3434

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
2 kişi de gördüm çamurluksuz daha güzel duruyo gibime geldi aslında ama bi yandan da ıslak zeminde bisikletliler sağa sola kaçarken ben üstünden geçtim rahatça sıkıntı olmadı kalsa mı diyorum :)

soner hocam 3 yıldır kullanmıyorum en son bianchi dağ bisikleti vardı kamyonun altında kaldı oda abim sağolsn bunu sürünce değişik oldum kendimi 10 yıllık bisikletçi gibi hissediyorum :)

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Bende zamanında eski modeli vardı. ( Gidon açısı ayarlanmayan ve düz jantlı ) Oldukça keyifli bir modeldir. Hava basınç göstergeli bir pompa alıp , her sürüşten önce hava ayarlarını kontrol ederseniz , uzun yıllar sizi yolda üzmez. Güle güle kullanın.

alican3434

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
pompayı aldım bisikletle beraber almştm ara ara hava basıyorum bahçede durduğu için iniyo biraz tavsiye için teşekkürler hocam :)

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
Hayirli olsun. Bisikletin yaninda bir iki tane de noktalama isareti alsaydiniz, mesajlarin iceriginde ise yarardi, daha rahat okuyabilirdik.