Salcano İstanbul düşünceleriniz...

Oldcity

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar merhaba,
Foruma üye oldukdan sonraki ilk mesajım bu. Anlaşılayacağı üzere bisiklet alma arifesindeyim. :) Forumu didik didik edip Eskişehir'deki bisiklet satan yerlerdeki modelleride inceledikden sonra fiyat/performansıda düşündüğümüzde Salcano İstanbul modelinde karar kıldım. Bugün bisikleti almayı düşünüyorum.

http://www.salcano.com/userfiles/product/25_1.jpg

Kullanan arkadaşlarında yorumu ve düşünceleri önemli benim içinde. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Saygılar.

Scudo

Oldcity

Üye
Tepki
1
Yorum gelmedi ama aşık olduğum Salcano İstanbul'u bugün satın aldım. İlk izlenimlerim müthiş bir seçim yaptığım. Fotoğraf ve düşüncelerimi yakında burdan paylaşamaya çalışacağım.

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Maşası dışında amacına yönelik tercih edilebilir bir bisiklet. Bence iyi karar. Hayırlı olsun...

• Beğen
Tepkiler: Oldcity

Oldcity

Üye
Tepki
1
Şansın böylesi bisiklete öğlen binmek istediğimde arka tekerleğin komple inik olduğunu gördüm. Sinirlerim tepeme binsede doğru aldığım yere götürdüm. Sorun iç lastikde aşınmadan dolayı hava kaçırmasıymış. Umarım bundan sonra bu tür problemlerle karşılaşmam.

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Merhaba konuyu yeni gördüm. Öncelikle hayırlı olsun. Ben bu bisikleti 2008 ocakta aldım. 1,5 yıldır geziyorum. İşimi görüyor. 1,5 yılda 2500 km yaptım. En son akort ayarı yapıldı, arka fren papuçlar değişti. Mustafa abinin eline sağlık iyi bir usta:
değişimler
Arka göbek mandallı oldu
Asınmadan mütevellit daha kaliteli dış lastikler alındı
Aynakol göbeği rulmanlı hale geldi
Çamurluk, bagaj çıkarıldı, zincir koruma çıkarıldı-tercihen-
Net olmasa da 14 kg ağırlığı var.

Üst seviye bisiklet kullanımı tecrubem olmadığı için çok güzel, hoş harika demek istemiyorum. Ancak işimi görüyor ve bence en önemli olanı; onu seviyorum.

• Beğen
Tepkiler: Oldcity

Oldcity

Üye
Tepki
1
@neverhood teşekkürler.

@bisikletseven Yoroum için teşekkürler. Uzun yılardan bu yana bisiklet kullanmıyorum. Bundan dolayı çok iyi profosyonel bir bisiklet almayıda uygun görmedim zaten bütçemde yeterli gelmiyordu. Salcano İstanbul'dan oldukça memnunum sürüşü düşündüğümden çok daha rahat olduğunu söyleyebilirim. 2. iç lastik patlaması haricinde Allah'a şükür bir problemle karşılaşmadım.