Salcano insomnia mı yoksa salcano astro mu

İnsomnia mı astro mu

• İnsomnia

• Astro

• Toplam katılım
    7
Tepki
2
İsim
Mustafa Çelik
Bisiklet
Kron
öncelikle iyi günler, yeni bir bisiklet alma yönündeyim fakat salcano insomnia ve astro arasında kaldım kalma sebebim fiyat diyebiliriz incelemelerime göre astro ve insomnia arasında fazla bi fark yok, ve gidondan kitleme özelliği salcano insomnia da görülürken astro da masadan kitleme gösterilmiş. Masadan kitleme veya gidondan kitleme ayrıcalığı com fazla dol oynar mı astro ve insomnia arasında 445 tl fark var buna degermi Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: caesar
Scudo

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@FederalChild dostum insomnia'nın maşası rock shox maşa. Ayrıca gidondan kitleme dışında bu maşada sertlik ayarı yapma olanağın var. Örneğin araziye girdiğinde maşanın altındaki koldan tavşan moduna getirip hassasiyeti artırıyorsun ve maşa arazi şartlarına uygun oluyor. Ayrıca insomni 27 vites ve astro'ya oranla yaklaşık 1 kg daha hafif. Bütçen el veriyorsa kesinlikle İnsomnia al derim.

• Beğen
Tepkiler: FederalChild
Tepki
2
İsim
Mustafa Çelik
Bisiklet
Kron
@caesar bir acamiye kesinlikle bir profesyonel eli değmeli, cok Teşekkür ederim.
Bir sorum daha olacak 26 jant ile 29 jant arasında fark var insomnia da
26 daha uygun degilimdir boyum 180 kilom 67

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
İnsomnia astroya göre hem materyal olarak hemde konfor olarak daha üstün bisiklet

• Beğen
Tepki
2
İsim
Mustafa Çelik
Bisiklet
Kron
@ercst0rm teşekkür ederim onun bende farkındayım benim sorum masa gidondan kitleme ve bi kaç özellik için 500 liralık fiyat farkı değermi

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
Deger.. bisiklet öyle birşey ki sonu yok aksesuarların bi süre sonra tercihin hangi bisikletten yana olursa olsun yine fazlasını isteyeceksin :) maşsnın gidondan kilitlenmesi ile ilgili olarak hem performans olarak hem hızlanma adına büyük artılar katacaktır sana,aynı sey kg için de geçerli almısken bütcen musaitse iyi birşey al dedigim gibi sonu yok:)

• Beğen

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@FederalChild dostum 26 kullandım yıllarca. Bu sene 29 aldım ve inanılmaz memnunum. Benim boyum 174 cm ve hiç sıkıntı çekmiyorum. Senin içinde sorun olmaz. Ama istersen ve varsa 27,5'u da değerlendirebilirsin.

Tepki
2
İsim
Mustafa Çelik
Bisiklet
Kron
@caesar gerçekten çok teşekkür ederim, büyük yorumlarınızın buyuk katkısı olduğuna emin olabilirsiniz. 1300 tl civarında marka önemsiz onerebileceginiz bir bisiklet markası varmı (örn; kron xc800)

• Beğen
Tepkiler: caesar

ercst0rm

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
(link) gibi olursa özellik olarakta geçerli bi bisiklet

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@FederalChild ben teşekkür ederim. Şimdiden kolay gelsin araştırmaların :)