Salcano Insomnia 29er- Janttaki boşluk :/

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Muhittin Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Muhittin Cihan

Muhittin Cihan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.Bugün bisikletimi temizledikten sonra jantları yerine taktım ve elimle de kontrol ettim sağa sola oynatmaya çalıştım,sadece elimle hissedebildiğim bir boşluk var sanki arka jantta,görünürde jant(SALCANO X-PROD1 32H) oynamıyor o kadar milimetrik yani.Sorun nedir?Göbeği mi değiştirmeliyim(Sram MTH 306 QR) yoksa usta bir bisikletçi tamir edebilir mi?

Şimdiden teşekkürler,bol pedallar. :)

2. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bisikletçi göbekleri sıkarak boşluğu giderebilir.

Muhittin Cihan

Muhittin Cihan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkürler :) Konuyla ilgili araştırma yaptım bir sürü kişi bu durumdan yakınıyor,keşke ilk önce araştırsaydım boşuna konu açmış bulundum.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-27-44.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2016-12-15_15-15-20.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...