salcano insomnia 29

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
salcano insomnia 29 hd nasıldır arkadaşlar tavsiye edermsiniz ?

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Berke

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
Donanim yazsaniz, bisiklet tecrubenizi yazsaniz, nerelerde kullanacaginizi yazsaniz tavsiye edilebilir

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar işin aslı bisikleti aldım ama daha hiç kulanmak nasip olmadı öyle duruyor evde,bu biisklete masarf etmeye değermi değmezmi onu düşünüyorum araştırıyorum,yani kadroyu güzelce boyatmak istiyorum siyah mat renge yada başka tavsiyelerinize,malzmeyi değişmek istiyorum bu kadro için değermi deymezmi yine düşündürüyor beni fikrilerinize ihtiyacım var gerçektende

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
masraf yapacağına almadan önce yapacağın masraf fiyatınıda bütçeye ekleyip biraz daha iyi donanımlı bisiklet alabilirdin.
ama madem aldın masraf yapmaya gerek yok bence. kullan öylece

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Çağrı Fatih Yamalı

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Carraro
Donanım olarak daha öncesinde beni gerçekten etkilemişti. Cihanın söylediği gibi, biraz daha para eklenip Igman slx vs. düşünülebilirdi. Ama şunu belirtmek isterim, bir bisikleti geliştirmek yada üzerinde oynamalar yapmak, bisikletinizi size özel kılar. Bir başkasında da aynı model bir bisiklet olabilir ama donanım ve görsellik üzerine yapacağın değişiklik sizi onlardan farklı bir hale getirecektir. Sonuç olarak; Insomnia iyi bir bisiklettir benim gözümde.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@chn krmz

hocam biisklet bana hediye geldi almadım zaten alacak olsam salcano asla almam ama malum hediye geldği için düşündürüyor acaba masraf yapsamı yapmasamı,zaten lasitkler bitik iki çift lasitk almaya kalksam kafadan 100 küsür gidiyor hepinizin fikrilerine ihtiyacım var aslında teşekkür ederim yanıt verdğiniz için

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
hediye geldiyse bence kullan. ozaman üzerindeki vites sistemini çıkartıp 2. el olarak sat. sende üzerine tekrar 2. el yada sıfır slx vites seti takabilirsin. ilerki zamanlarda da maşayı havalı yapabilirsin. fren iyi bence ama bütçe sorun değilse onuda slx yada deore yapabilirsin. kadro iyi bence
sonra bu değişiklikleri yapınca bisikleti kullanırken hiç olmadığı kadar zevk alabilirsin

• Beğen

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
@Çağrı Fatih Yamalı

Çağrı'ya katılıyorum ama özel bişey istemiyorsanız öylede kullanabilirsiniz donanımı o haldede güzel.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@chn krmz

ilgilendğiniz için çok teşekkür ederim herkese arkadaşlar,hocam kadronun rengi hiç hoşuma gitmiyor ve salcano her yerinde adamlar basmış salcano yazısını,uyuz eti beni,evet maşayı değişmeyi istiyorum ama sizler gibi ben hiç bişey anlamıyorumki,havvalı maşa olayı nasıl lastikler zaten bitik arka lastiğin bir bölümü yılan kıvırmı gibi sekiz gibi bombe yapmış kadro işde eh içime az çok sindi ama renk yazı olayı beni uyuz eti,dedeğim gibi sizin fikirlerinizi bekliyorum

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Herhalde rockshox var insomnianın üzerinde güzel bir maşa.istediğiniz renkte olursa yerinde olur lastikler güzel bence değiştirme slx,xt dir felan onlar alabilirsen güzel olur kadroyu karbon folyo ile kaplayıp istediğin stickerlarla süsyelebilirsin.

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
hocam kimsede sormamış bisikleti ne kadar kullanacaksın diye eğer günlük kısa turlar yapacaksan hiç bişeyini değiştirme bence masraf yapma boşuma haftada 3 gün çıkıp ortalama 20 30 km yapacaksan vites sistemini deore yapsan nolur acera yapsan nolur hepsi işini görürü boşuna masraf

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Birtan Kolburan

hocam teşekkür ederim yanıt için vala her gün binme imkanım yok işde haftada bir kaç gün uzun bir şekilde spor yapmak maksadım,kadromun rengi her yerinde salcano yazması hoşuma gitmiyor buna bir çözüm arıyorum vala arka vites ön vites asera orta göbekte işimi görür işde lastikler arka lastik continantel ön lastik salcanonun uyduruk bir lastği iki lastikte işin açığı bitik iç dış lastik almam lazım öncelikle maşam suntor xc olması lazım biisklet bodrumda ama inip bakabilrim siziler için hata resim çekip yükliyebilirm bilgisayarn kamerasından vala sabahtan beri kadro kaplama ve boyama konularını bulup okumaya incelemeye çalışıyorum ilk önce şu kadroyu elden geçirmem lazım,boya yada başka alternatif,pek içime sinmiyor bu biisklet açıkçası,kararsız olduğum için buraya konu açıp fikrilerinizi okuyup ona göre hareket etmek istedim açıkçası.