Salcano Insomnia 26 - Sedona 720 - Kron xc 1000 - Mosso xt 401 - Ghost 1175 0 Cevap28

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Ahmet Çakır1 tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Çakır1

Ahmet Çakır1 Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Basliktaki bisikletlerden hangisini tavsiye edersiniz? yokuş asagı taşlı yollardan inerim bazen. arazi sartlari cok kotu diyebilirim. o yüzden maşa ve lastik ön planda benim icin
    salcanoya pek sicak bakmiyorum tasarımı berbat 200 liralık bisikletler gibi duruyor

2. mustafa.d

mustafa.d Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    böyle bi konu bende açmıştım çoğu kişi sedona 720 yi önermişti

İlginizi Çekebilir

upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2016-8-24_10-37-19.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...