Salcano Impetus

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Alican Karadaş tarafından paylaşıldı.

1. Alican Karadaş

Alican Karadaş Yeni Üye

Seviye:
    SALCANO İMPETUS 2010 MODEL 26'' MTBfiyata aksesuarlar dahildir. Sağ sol sinyalli arka stoplu gece lambası, çın çın bisiklet zili, suluk kafesi, 3 ledli ön far flaşörlü, kalın motor kilidi, lastiklerin dişleri gayet iyi, arka maşa koruyucu. Boyada sorun yoktur. Bisikletin hiç bir sorunu yoktur. Alan arkadaş masraf etmeden kullanacaktır. Vites: 21 vites ön ve arka shimano tourney ön amartisör zoomfren: ön ve arka disk fren. Kadro; double butted 6061 aluminyum jantlar: x-pro2 4*12 özel örüm çift duvarlı jant Ağırlık: 14,6 KG

Fiyatı 380 lira. Önerir misiniz bu modeli bu fiyata?

NOT: BİSİKLETİ BEN SATMIYORUM SADECE FİKİR EDİNMEK İÇİN KONU AÇTIM.

2. Canberk Baydar

Canberk Baydar Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Onun Yerine Salcano Astro 241 SV alabilirsin özellikleri çok daha iyi fiyatı 575 tl

Alican Karadaş

Alican Karadaş Yeni Üye

Seviye:
    Fiyatı biraz daha arttırırsam onunda iyisini alabilirim. İyinin sonu yok, bu fiyata bu bisiklet nasıl acaba?

4. Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy Forum Bağımlısı

Adı:
    BAHADIR ULUSOY
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kardeşim o bisiklete sakın 5 kuruş verme en azından 100 lira daha eklemen lazım bütçene canberkin dediği gibi salcano astro serisi senin işini görecektir ama o bisiklete para verme bosver

5. Canberk Baydar

Canberk Baydar Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aynen dediğim gibi Astro 241 SV o paraya alınabilicek en iyi dağ bisikleti bence

İlginizi Çekebilir

quads-996.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
20170411_091255.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...